FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1657 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1125 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Promowana firma
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Patty Jenkins i Antoine Fuqua dołączą do Taylora Sheridana jako członkowie komisji konkursowej 4 sezonu lexus Short Films
  Dodano: 2017-08-21
Wyświetlono: 766 razy
Patty Jenkins i Antoine Fuqua dołączą do Taylora Sheridana jako członkowie komisji konkursowej 4 sezonu lexus Short Films
Lexus International i The Weinstein Company ogłosiły, że do komisji konkursowej obok Taylora Sheridana dołączą reżyserowie Patty Jenkins (m.in. „Wonder Woman”, „Monster”) oraz Antoine Fuqua (m.in. „Dzień próby”, „Olimp w ogniu”). Zadaniem komisji będzie ocena prac zgłoszonych do konkursu i wybór czterech najlepszych, które zostaną następnie wyprodukowane przez The Weinstein Company. Finaliści będą również mieli możliwość spotkać się z Patty i Taylorem podczas produkcji swoich filmów. Lexus International i The Weinstein Company wspierają rozwój nowego pokolenia filmowców, umożliwiając im kontakt z najlepszymi twórcami w branży.
foto © Lexus

Przy ocenie prac komisja weźmie pod uwagę, w jaki sposób autorzy rozwinęli tegoroczne hasło „Transformacja”, by ukazać wyjątkową zamianę rzeczy zwykłych w niezwykłe. Zgłoszenia z całego świata będą przyjmowanie przez serwis Withoutabox do 31 sierpnia.

Harvey Weinstein, prezes The Weinstein Company powiedział: – „Jesteśmy zaszczyceni, że w jury konkursu zasiądą tak znakomici filmowcy. Z ciekawością oczekujemy na ich werdykt, które filmy według nich najlepiej korespondują z hasłem tegorocznej edycji Lexus Short Films”.

Oprócz Patty Jenkins i Taylora Sheridana, zgłoszone projekty recenzować będą również członkowie ścisłego kierownictwa The Weinstein Company i Lexus International. Producentem filmów z ramienia The Weinstein Company będzie ponownie Joey Horvitz.

 

„Otwieramy drzwi dla młodych talentów, pomagając im obrać właściwy kierunek w karierze filmowej” – dodał David Glasser, dyrektor operacyjny i prezes The Weinstein Company.

Celem programu Lexus Short Films – wspólnego przedsięwzięcia Lexus International i The Weinstein Company – jest wsparcie dla nowej generacji początkujących filmowców poprzez umożliwienie im realizacji filmów i spełnienia zawodowych marzeń.

„Złożona z filmowych osobistości komisja i The Weinstein Company dysponują ogromnym doświadczeniem, co daje nam pewność, że czwarta edycja konkursu Lexus Short Films będzie jeszcze większym sukcesem, niż poprzednia – powiedział Spiros Fotinos, Global Head of Brand Management & Marketing firmy Lexus.

 

Więcej informacji o The Weinstein Company i Lexus Short Films można znaleźć pod adresem www.LexusShortFilms.com.

 

Patty Jenkins

 

Patty Jenkins to scenarzystka i reżyserka, której najsłynniejszym dziełem jest zrealizowany przez Warner Bros i DC Comics film „Wonder Woman". Jej debiutem był film „Monster” z 2003 r. z Charlize Theron, oparty na historii seryjnej morderczyni Aileen Wuornos, oraz pilotowy odcinek serialu AMC „Dochodzenie” („The Killing”).

Patty rozpoczęła karierę jako malarz w nowojorskim The Cooper Union. Po przejściu do branży filmowej spędziła osiem lat jako pierwszy asystent operatora. Po studiach w American Film Institute w Los Angeles napisała scenariusz filmu „Monster” i wyreżyserowała go.

Roger Ebert uznał „Monster” za najlepszy film roku i trzeci film dekady, zaś American Film Institute zaliczył go do dziesięciu najlepszych filmów roku. Rola w nim dała Charlize Theron szereg nagród, od Oscara, przez Golden Globe i SAG Award po liczne nagrody krytyków dla najlepszej aktorki. Patty również dostała wiele nagród i nominacji, w tym nagrodę za najlepszy pierwszy film fabularny roku 2004 w konkursie Independent Spirit Awards.

 

Jenkins reżyserowała następnie liczne filmy reklamowe i telewizyjne, w tym pilotowy i finałowy odcinek serialu „Dochodzenie”, za który otrzymała nominację do Emmy i dostała nagrodę DGA. Reżyserowała też wiele innych seriali, w tym „Bogaci bankruci” („Arrested Development”) dla telewizji Fox oraz „Ekipa” („Entourage”) dla HBO. Kolejną nominację do Emmy dostała za ostatni odcinek FIVE – serii krótkich filmów na temat raka piersi nakręconych dla Lifetime wraz z Jennifer Aniston, Alicią Keys, Demi Moore i Penelope Spheeris.

W roku 2017 wyreżyserowany przez Jenkins film „Wonder Woman” pobił rekord przychodu w kategorii filmów akcji reżyserowanych przez kobietę, zarabiając ponad 788,6 mln USD.

 

Antoine Fuqua

 

Antoine Fuqua jest jednym z najbardziej rozchwytywanych filmowców swego pokolenia, cenionym za umiejętność budowania narracji w oparciu zarówno o akcję, jak i postaci.

Fuqua nakręcił ostatnio „Siedmiu wspaniałych”, remake słynnego westernu z roku 1960, hołd dla „Siedmiu samurajów” Akiry Kurosawy. W filmie tym Fuqua zawarł współczesną wizję do klasycznej historii z gwiazdorską obsadą (m. in. Chris Pratt, Denzel Washington i Ethan Hawke). Jego kolejny film, „The Equalizer 2”, czwarty z udziałem Denzela Washingtona, wejdzie na ekrany 14 września 2018 r.

 

Fuqua wyreżyserował dla The Weinstein Company bokserski dramat („Do utraty sił”) „Southpaw” z Jake’em Gyllenhaalem, a także hitowy „Bez litości” („The Equalizer”) dla Sony. Chwalony przez krytyków dramat „Dzień próby” („Training Day”) przyniósł Denzelowi Washingtonowi Nagrodę Akademii za najlepszą rolę, a Ethanowi Hawke’owi nominację do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Fuqua reżyserował również „Olimp w ogniu” („Olympus Has Fallen”) z Gerardem Butlerem i Morganem Freemanem, „Gliniarzy z Brooklynu” („Brooklyn's Finest”) z Richardem Gere, międzynarodowy hit „Król Artur” („King Arthur”) z Clive’em Owenem i ceniony dokument bluesowy „Lightning in a Bottle”, wyprodukowany przez Martina Scorsese.

Jego firma producencka Fuqua Films tworzy projekty i treści dla kina i telewizji. Fuqua jest obecnie producentem wykonawczym serialu medycznego telewizji FOX „The Resident”, zaś wspólnie z Lebronem Jamesem produkuje dla HBO Entertainment wieloczęściowy film dokumentalny o życiu i karierze Muhammada Alego, który również reżyseruje.

 

Fuqua jest również wysoce cenionym reżyserem reklam i wideoklipów – pracował dla takich marek, jak Nike, Armani i Pirelli, zdobywając liczne nagrody. Jest głęboko zaangażowany we wspieranie młodzieży z trudnych środowisk poprzez udział w tworzeniu filmów. Za swą działalność charytatywną został ostatnio uhonorowany przez The Opportunity Network.

 

Taylor Sheridan

 

Nominowany do Oskara scenarzysta zadebiutował w roli reżysera thrillera „Wind River”, ostatniej części trylogii jego autorstwa. Film zadebiutował na Sundance Film Festival 2017 i trafi do kin w sierpniu tego roku. Główne role grają Jeremy Renner i Elizabeth Olsen, a za produkcję odpowiadała firma The Weinstein Company.

Sheridan jest m.in. autorem scenariusza do filmu „Aż do piekła”, który dobył 4 nominacje do Oskara, w tym w kategoriach najlepszy film i najlepszy scenariusz oryginalny. Film był nominowany także do innych nagród: Gotham Awards, Critics’ Choice Awards, Złotych Globów, WGA Awards i Independent Spirit Awards.

 

Do jego wcześniejszych prac należy „Sicario” z 2015 roku w reżyserii Denisa Villeneuve’a, z Benicio Del Toro, Emily Blunt i Joshem Brolinem w rolach głównych. Film zdobył nominacje do wielu nagród, w tym najlepszy film kinowy PGA i najlepszy oryginalny scenariusz WGA. Jego sequel, „Soldado”, jest obecnie w postprodukcji. Film wyreżyserował Stefano Sollima. Aktualnie Sheridan pracuje nad adaptacją DISORDER w oparciu o francuski film dla Escape Artists i Sony Pictures. Sheridan będzie również scenarzystą i reżyserem serialu telewizyjnego „Yellowstone” z Kevin Costnerem, który produkować będzie The Weinstein Co.

 

Sheridan mieszka z rodziną w stanie Utah.

 

Harvey Weinstein prezes The Weinstein Company

 

Harvey Weinstein otworzył The Weinstein Company (TWC) ze swoim bratem Bobem w październiku 2005 roku. Od tamtej pory firma wyprodukowała tak znane filmy jak „Artysta”, „Jak zostać królem”, „Poradnik pozytywnego myślenia”, „Django” i „Gra tajemnic”. Do TWC należy Dimension Films, producent popularnych serii „Krzyk”, „Mali agenci” i „Straszny film”. TWC i Dimension Films stworzyły wspólnie wiele filmów, które odniosły komercyjny sukces i spotkały się z uznaniem krytyków. W czasie gdy Bob i Harvey zarządzali firmami Miramax oraz TWC, zdobyli 357 nominacji do Oskara oraz wygrali 82 statuetki. TWC w ostatnim czasie wprowadziła do dystrybucji takie filmy jak „Carol”, „Nienawistna ósemka”, „Kamienne pięści”, „McImperium” oraz film „Lion. Droga do domu”, który otrzymał nominację do Oskara w kategorii najlepszy film.

 

TWC prowadzi aktywny dział telewizyjny, który zdobył 12 nominacji do Emmy w 2015 roku. Weinstein Television produkuje popularny reality show „Project runway”, serial fabularny „War & peace”, który miał premierę w styczniu 2016 roku na kanałach A&E, Lifetime i HISTORY, „Peaky Blinders” na Netflixie, „Doctor Thorne” na Amazon, „The mist” Stephena Kinga dla Spike TV i dramat wojenny „Six” dla History. Wydawnictwo Weinstein Books należące do TWC i The Perseus Books Group, publikuje książki najważniejszych i najbardziej wpływowych autorów, w tym „Finding me” Michelle Knight oraz „Obsessed” Miki Brzezinski, które znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. W 2015 roku Weinstein założył Weinstein Live Entertainment, niezależną firmę zajmującą się produkcjami teatralnymi. Jednym z osiągnięć firmy jest wystawiony na Broadwayu musical „Finding Neverland” w reżyserii Diane Paulus.

 

Harvey Weinstein i jego brat założyli Miramax Films w 1979 roku. Nazwa firmy nawiązywała do imion ich rodziców, Miriam i Maxa. Pod ich zarządem Miramax wyprodukował bardzo popularne i uznane przez krytyków filmy niezależne, z których 16 otrzymało nominację do Oscara w kategorii najlepszy film w ciągu 16 lat.


 

THE WEINSTEIN COMPANY

 

The Weinstein Company (TWC), będąca producentem i dystrybutorem w branży multimedialnej, została założona w październiku 2005 r. przez braci Boba i Harveya Weinsteinów, którzy w roku 1979 stworzyli wytwórnię filmową Miramax Films.

Do grupy TWC należy również założone w 1993 roku przez Boba Weinsteina studio filmowe Dimension Films. Pod zarządem Harveya i Boba Weinsteinów studia Miramax i TWC uzyskały 357 nominacji oskarowych, z których 82 zostały zwieńczone nagrodami Akademii Filmowej.

Od 2005 roku TWC i Dimension Films wyprodukowały wiele słynnych filmów, takich jak:

„Vicky Cristina Barcelona”, „Lektor”, „Bękarty wojny”, „Krzyk 4”, „Mali agenci”, „Jak zostać królem”, „Niepokonani”, „Artysta”, „Mistrz”, „Poradnik pozytywnego myślenia”, „Django”, „Straszny film 5”, „Kamerdyner”, „Tajemnica Filomeny”, „Gra tajemnic”, „Paddington”, „Złota dama”, „Do utraty sił”, „Carol”, „Nienawistna ósemka”, „Młodzi przebojowi”, „Kamienne pięści”, „McImperium” oraz nominowany do Oskara film „Lion. Droga do domu”.

Chlubą firmy TWC jest również bardzo aktywny dział produkcji telewizyjnej, który w swoim dorobku ma dwanaście nominacji do nagrody Emmy w roku 2015. TWC Television jest producentem osadzonego w scenerii siłowni programu z gatunku reality show „Project Runway” oraz pokrewnej serii „Project Runway All Stars”, które prowadzi Alyssa Milano, „Project Runway Jr” z udziałem supermodelki Hannah Davis, a także „Under The Gunn” oraz „Threads” z udziałem krytyczki modowej Kelly Osbourne. Z seriali fabularnych wymienić można drugi już sezon „Marco Polo” Johna Fusco, realizowany w kooperacji z Netflix oraz „War & Peace”, który zadebiutował w kanałach Lifetime, A&E i HISTORY w roku 2016. W przygotowaniu są produkcje fabularne „Ten Commandments”, „The Hour Of Peril” Daniela Stashowera oraz rozgrywany w środowisku wojskowym dramat „Six” dla kanału HISTORY oraz „Mali agenci” dla Netflixa. W roku 2017 w kilku sieciach telewizyjnych, m.in. MTV, Lifetime i AMC, zadebiutuje szereg premierowych produkcji TWC. Więcej informacji o firmie The Weinstein Company można znaleźć na Twitterze, Facebooku, Instagramie i stronie www firmy.

 

LEXUS SHORT FILMS

 

Konkurs Lexus Short Films został zorganizowany po raz pierwszy w 2013 roku. Jego celem jest wspieranie i kształcenie młodego pokolenia twórców filmowych. Dzięki zaangażowaniu Lexusa początkujący reżyserzy i scenarzyści otrzymali unikalną możliwość współpracy z renomowanym studiem The Weinstein Company oraz zaprezentowania swoich filmów na międzynarodowej scenie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.lexusshortfilms.com oraz na #LexusShortFilms.

 

MARKA LEXUS

 

Debiutująca w roku 1989 na rynku północnoamerykańskim marka Lexus zdobyła światowe uznanie dzięki doskonałej jakości swoich produktów i modelowej obsłudze klienta. Słynący z niezawodności swoich samochodów Lexus jest obecnie liderem napędów hybrydowych wśród ekskluzywnych marek, łącząc innowacyjne rozwiązania techniczne z niezrównanym poziomem luksusu. Marka ta jest znana na ponad 90 rynkach całego świata. Stopniowe zmiany, jakim podlega marka Lexus, znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w awangardowym wzornictwie jej najnowszych modeli, ale również w jej dążeniu do zdobycia serc nowej generacji konsumentów dóbr luksusowych swoją niezwykłą aurą oraz oryginalnymi i budzącymi emocje produktami oraz usługami. http://www.lexus-polska.pl

 

WITHOUTABOX

 

Withoutabox (https://www.withoutabox.com) to serwis umożliwiający filmowcom zgłaszanie filmów do udziału w festiwalach. Od roku 2001 przyjął niemal 3 miliony zgłoszeń do najważniejszych festiwali filmowych świata. Ponad 150 ze zgłoszonych tytułów uzyskało nominację do Oscara, a dziesiątki z nich stało się laureatami tej nagrody. Więcej informacji o Withoutabox można znaleźć pod adresem https://www.withoutabox.com. Withoutabox jest własnością IMDb, najważniejszej filmowej witryny w internecie.Źródło: Lexus

 Pisaliśmy również
» Jak japońska kultura wpłynęła na nowego Lexusa UX?
» Technologia dźwięku w nowym Lexusie ES

Zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania w celach prasowych:

Patty Jenkins i Antoine Fuqua:
w lewo
Patty Jenkins i Antoine Fuqua
© Lexus
Patty Jenkins i Antoine Fuqua
© Lexus
w prawo
 Inne artykuły
» Po co w samochodzie aż 16 anten? 2020-05-27
  16 anten SEAT Współczesne samochody coraz częściej wyposażane są w systemy łączności bezprzewodowej. Podczas podróży chcemy odbierać nie tylko stacje radiowe, ale i dane GPS czy Internet za pomocą WiFi lub sieci 4G. Z tego powodu w nowoczesnych modelach, takich jak SEAT Leo... więcej »

» Kia Rio po faceliftingu [ZDJĘCIA] 2020-05-27
  Rio 2020 Kia zaprezentowała Rio czwartej generacji po faceliftingu. Zmiany obejmują wiele obszarów, aby w konkurencyjnym segmencie B odświeżone Rio prezentowało się atrakcyjniej niż rywale. ... więcej »

» Cyfrowe planowanie hal produkcyjnych Audi 2020-05-27
  Cyfrowe planowanie hal produkcyjnych Audi Planowanie ustawienia hal produkcyjnych zza domowego biurka? Brzmi niemożliwie - ale stało się już rzeczywistością, a dokładnie cyfrową rzeczywistością w zakładach Audi Neckarsulm. Tam właśnie, za pomocą specjalnego oprogramowania i sprzętu zeskanowano hale pr... więcej »

» Nowa Honda Jazz e:HEV oferuje nowe rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort jazdy 2020-05-27
  Honda Jazz 2020 Podczas projektowania nowej generacji modelu Jazz, inżynierowie i styliści Hondy skupili się na zapewnieniu kierowcy i pasażerom jak największego komfortu jazdy.... więcej »

» Volvo wdraża w Europie obsługę serwisową door2door 2020-05-27
  Volvo Valet Volvo Cars wdraża usługę odbierania spod domu samochodów do serwisu. Po wykonanej usłudze pojazd jest zwracany pod wskazany adres. Wdrożenie tej usługi w USA okazało się sukcesem. Teraz czas na Volvo Valet w Europie.... więcej »

» Szwedzki rząd wspiera Volvo 2020-05-26
  Volvo grill Firma Volvo Car AB podpisała nową umowę dotyczącą dwuletniej linii kredytowej w wysokości 10,666 miliarda koron szwedzkich z opcją przedłużenia jej o kolejny rok. Umowa została podpisana z grupą banków skandynawskich: DNB, Nordea, SEB i Swedbank, który spełnia... więcej »

» Mazda CX-5 w wersji modelowej na rok 2020 już w sprzedaży [ZDJĘCIA] 2020-05-26
  Mazda CX-5 2020 Mazda CX-5 z rocznika modelowego 2020 dostępna jest już w salonach sprzedaży. Ten najpopularniejszy model marki w Europie, odpowiadający za 30% rocznej globalnej sprzedaży Mazdy, teraz jeszcze lepiej spełnia niezwykle zróżnicowane oczekiwania nabywców aut klas... więcej »

» Tworzenie modeli RS, czyli jak Audi Sport GmbH wykuwa ich charakter 2020-05-26
  Audi modele RS Modele typu RS tworzone przez Audi Sport GmbH, to najbardziej usportowiona awangarda danej rodziny modelowej. Na ich silny charakter składają się stylistyczne zróżnicowanie, codzienne walory użytkowe, świetne osiągi i fascynujące doznania podczas jazdy. Charak... więcej »

» Ładowarka ID. Charger - najważniejsze pytania i odpowiedzi 2020-05-26
  ID.Charger ladowarka Volkswagen Volkswagen rozpoczął sprzedaż wallboxów ID. Charger. Urządzenia te umożliwiają sprawne ładowanie aut elektrycznych i hybryd typu plug-in. Najtańsza wersja produktu jest dostępna w bardzo przystępnej cenie – 1.729 złotych. Przedstawiamy odpowiedzi na najc... więcej »

» 130 Mitsubishi L200 dla PKP 2020-05-26
  Mitsubishi L200 PKP Polskie Koleje Panstwowe Krajowy oddział Mitsubishi Motors wygrał przetarg na dostawę samochodów dla Polskich Kolei Państwowych. Flota pojazdów PKP zostanie powiększona o 130 egzemplarzy pickupa Mitsubishi L200.... więcej »

» Audi uruchamia program środowiskowy Mission:Zero 2020-05-25
  Audi MissionZero By zwiększyć świadomość społeczeństw na temat globalnego ginięcia gatunków i w celu promowania środków dążących do jego powstrzymania, Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła tę dekadę Dekadą Różnorodności Biologicznej ONZ. Audi włącza się do tych wysiłków ... więcej »

» Audi Q3 Sportback dla laureatów programu motywacyjnego Oxygen Kompanii Piwowarskiej 2020-05-25
  Audi Q3 Sportback 2020 Dwadzieścia Audi Q3 Sportback w dwóch kolorach lakieru – białym i czerwonym, trafiło do rąk najlepszych pracowników działu handlowego Kompanii Piwowarskiej. To nagroda przyznawana w ramach programu motywacyjnego Kompanii Piwowarskiej Oxygen, gdzie nagrad... więcej »

» CUPRA e-Racer gotowa do wyścigów 2020-05-25
  CUPRA e-Racer 2020 Pierwszy w pełni elektryczny samochód wyścigowy hiszpańskiej marki właśnie uzyskał swój ostateczny kształt. Bezemisyjny pojazd rozpędza się maksymalnie do 270 km/h, a prędkość 100 km/h osiągnie już w 3,2 sekundy. Pierwszy start CUPRY e-Racera planowany jest na... więcej »

» Akcja Mazda Last Minute z najlepszymi ofertami samochodów gotowych do odbioru w całej Polsce 2020-05-21
  Mazda Last Minute Mazda Motor Poland rusza z ofertą specjalną na auta z rocznika 2019 pod hasłem Mazda Last Minute. ... więcej »

» Nissan uruchomił w Europie sieć autoryzowanych serwisów INFINITI dla właścicieli samochodów tej marki 2020-05-21
  Nissan Infinity Przez kilkanaście lat INFINITI dostarczało samochody klasy premium i obsługiwało ponad 55 000 ich właścicieli w Europie Zachodniej i Środkowej. Wraz z oficjalnym zakończeniem sprzedaży nowych pojazdów INFINITI w tym regionie z dniem 1 kwietnia 2020 r. Nissan u... więcej »

» Volkswagen Group Polska i PSPA doradzają jak zainstalować ładowarkę w budynkach wielorodzinnych 2020-05-21
  ID.Charger Z badań przeprowadzonych przez InsightOut Lab wynika, że ponad połowa respondentów (52 procent) chciałaby mieć samochód elektryczny. Własny garaż lub miejsce parkingowe były najczęściej wskazywane jako preferowane miejsce ładowania samochodu. Zdecydowana więks... więcej »

» Co trzeba zrobić, aby mieć wallbox w garażu? 2020-05-21
  ID.Charger ladowarka Volkswagen Czwarty odcinek podcastu „Elektrycznie Tematyczni” poświęcono problematyce ładowania samochodu elektrycznego w domach wielorodzinnych. Z badań InsightOut Lab i marki Volkswagen wynika, że 48 procent Polaków chciałaby mieć stację ładowania auta elek... więcej »

» Volkswagen e-Crafter w najmie długoterminowym. To się opłaca! 2020-05-21
  e-crafter 2019 sierpien Dynamicznie zmieniające się w ostatnim czasie realia rynkowe oraz rozwijająca się ofensywa elektromobilności sprawiają, że spora grupa klientów poszukuje dziś alternatywnych sposobów na użytkowanie samochodów dostawczych, także elektrycznych. Wychodząc naprzec... więcej »

» Każdy model Volvo ma teraz ograniczenie prędkości do 180 km/h oraz funkcję Care Key! 2020-05-20
  Volvo S90 2020 Firma Volvo Cars dotrzymała obietnicy złożonej w ubiegłym roku: wszystkie produkowane odtąd samochody mają elektronicznie ograniczoną prędkość maksymalną do 180 km/h. To działanie, bardziej radykalne niż prawo wielu krajów, jest elementem szerszej strategii. J... więcej »

» Bezpieczne produkty finansowe Audi 2020-05-20
  Audi Q3 Sportback 2020 Audi finansowanie Obecne czasy zmian na rynku spowodowane pandemią koronawirusa, wymagają zupełnie nowych rozwiązań w zakresie produktów finansowych. Cztery pierścienie przygotowały na ten wyjątkowy czas wyjątkową ofertę. Teraz, każdy z klientów decydujący się na leasing nowego... więcej »

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153
Wyświetlane: 0 - 20 z 23049 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
Najczęściej oglądane

Zdjecie dnia

Fotografia z artykułu:
Nowy Golf GTI [ZDJĘCIA]

Zdjecie miesiaca


Fotografia z artykułu:
Nowy Golf GTI [ZDJĘCIA]

© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |