FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1635 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1114 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Promowana firma
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Promocje rss
Brandle - kto dobrze pozna, polubi!
    Dodano: 2014-05-31

 
Poszukiwaliśmy narzędzia, które łączyłoby kilka funkcji: monitorowało redystrybucję naszych informacji w sieci, pomagało dyskretnie budować wizerunek marek klientów, wzmacniało ich taktyczne kampanie w węzłowych punktach motoryzacyjnego internetu, a jednocześnie docierało do społeczności klubowych. Kolejnym warunkiem był panel klienta on-line stanowiący okno dla klienta, ciekawego, jak rozwija się projekt.
Brandle - kto dobrze pozna, polubi!


Przed rokiem znaleźliśmy Brandle.pl, serwis, który spełniał większość naszych oczekiwań, jak się wydawało po wstępnej ocenie funkcjonalności. Minęło sporo czasu, przeprowadziliśmy ponad 50 kampanii dla klientów, możemy pozwolić sobie na ocenę i rekomendację narzędzia. 

Nie zawsze było OK


Pierwsze kampanie buzz wyszły śpiewająco. Ale kolejne utknęły w korku, spowodowanym przez agentów, którzy są w rzeczy samej AVATARAMI - pracują poza naszym zasięgiem, poza kontrolą, wrzucają często posty w ostatniej chwili, przed wygaśnięciem kampanii - stanowią tak wirtualny byt, że czasami zastanawiamy się, czy rzeczywiście nie są z innej planety. Wnioski wyciągnęliśmy dość szybko - Brandle nie jest narzędziem, które wykona za nas 99% pracy. Musimy zadbać o wybór solidnej grupy agentów, postarać się dobrze poznać ich możliwości i słabości, oraz dostępność każdego z nich - wtedy dopiero możemy spać spokojnie, zlecając kampanię. Serwis dostarcza cennej bazy agentów, ale i nie mniej cennej możliwości dopisania własnych agentów do listy. Ci już są z naszej planety, mogą nawet pracować i rozwijać się pod naszymi skrzydłami. Obecnie mamy grupę agentów naprawdę godnych zaufania.

 

Ufaj, ale sprawdzaj


Druga zasada, kampanię trzeba dokładnie opisać, dać wskazówki co do treści postów i wyraźnie wskazać miejsca, domeny lub zakres tematyczny oraz status lub ranking forów, które nas interesują. Dobrze śledzić codziennie wpisy, aby uniknąć błędów, a także zadbać o interakcje na najważniejszych forach. Dobry agent potrafi zainteresować, włączyć się umiejętnie do dyskusji. Słaby zostanie zdekonspirowany po kilku minutach, nie wniesie wiele, a trzeba będzie mu zapłacić.  Brandle, wykorzystane umiejętnie, poprawia pozycjonowanie i zwiększa odrobinę ruch. Przede wszystkim, w wypadku naszych klientów działania buzz dają efekt echa wokół kampanii taktycznych i gorących wydarzeń związanych z marką.


Monitoring redystrybucji komunikatów w sieci to jedno z najbardziej przydatnych i kapryśnych narzędzi. Daje jednak  lepszy wynik niż płatne serwisy dużych polskich instytutów monitorowania mediów, co potwierdziliśmy. Bywa, że długo nie odnajduje cytatów, generalnie jednak liczba odnalezionych witryn, które skorzystały z naszego źródła informacji jest zadowalająca. Zawsze możemy do raportu dodać własne linki których dostarcza follow up lub Google.

 

Okno dla klienta


W panelu udostępniania klientom jest drobna niedogodność, która nie zauważona może wpłynąć na negatywną ocenę funkcji przez klenta - my logujemy się z innej subdomeny, klient z innej - częste prośby o ponowne wysłanie loginów doprowadziły w naszym wypadku do chwilowego zniechęcenia osoby odpowiadającej po stronie klienta za śledzenie kampanii on-line. Dobrym rozwiązaniem byłoby wjście spod jednej subdomeny z wymuszeniem funkcji KLIENT poprzez sam login. Fantastycznie, że udało nam się zwrócić uwagę na to, aby klient miał dostęp do wszystkich lub wybranych kampanii archiwalnych, które znikały z jego panelu zaraz po przeniesieniu do archiwum. Administratorzy zareagowali błyskawicznie - w tej chwili klienci widzą całą historię. Niestety tylko kampanii buzz, kampanie monitoringu tekstów są niedostępne w panelu klienta.

Kontakt z administratorami i wsparcie zawsze było szybkie. Nie zawsze usuwało od razu problem, ale widać, że autorzy projektu chcą rozwijać narzędzie. Czego im życzymy... i sobie również, ponieważ wielokrotnie mieliśmy dowody jego skuteczności i niezbędności - wyręcza kilka osób w pracy z klientami. Źródło: Mototarget.pl

 Inne artykuły
» Trzy sposoby, dzięki którym zaoszczędzisz na ubezpieczeniu OC 2021-10-27
  Już niebawem wygasa ubezpieczenie Twojego auta i zastanawiasz się, ile zapłacisz za kolejne OC? Zależy Ci na tym, aby polisa była jak najtańsza, bo nie chcesz przepłacać? Poznaj trzy sposoby, dzięki którym zaoszczędzisz na ubezpieczeniu OC. ... więcej »

» Jak przygotować rezygnację z polisy OC? 2021-09-29
  Często, gdy kupujemy nowy samochód, możemy chcieć zmienić obecnie obowiązującą polisę OC. Powodem może być na przykład dostępność lepszej oferty na rynku. Warto poznać kilka rzeczy i kroków podstępowania, aby uniknąć ewentualnych kosztów i dopłat z tytułu rezy... więcej »

» Czym są opony niskoprofilowe? 2021-06-14
  pirelli 1Opony niskoprofilowe zyskują coraz większą popularność. Ze względu na walory wizualne są coraz częstszym wyborem posiadaczy aut sportowych oraz pojazdów o wysokich osiągach. Czym się charakteryzują? Jakie są wady i zalety opon niskoprofilowych? Zapraszamy do k... więcej »

» Zakup części samochodowych - online czy stacjonarnie 2021-06-03
  Liczba samochodów w Polsce rośnie w ekspresowym tempie. Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że posiadanie auta to nie tylko opłaty za paliwo, czy ubezpieczenie. To także konieczność przeprowadzania przeglądów, czy eksploatacyjnych napraw. Często istnieje koniec... więcej »

» Jak wybrać dobrą pastę polerską? 2021-05-22
  Korzystając z odpowiedniej pasty polerskiej, można nie tylko ułatwić sobie pracę, ale też uzyskać dużo lepsze efekty. Dzięki dobrej paście można usunąć rysy oraz sprawić, że powierzchnie będą błyszczały tak samo, jak przed laty. Sprawdź, które produkty polersk... więcej »

» Zakup używanego kampera - na co zwrócić uwagę? 2021-05-07
  California Caravans Salon Poland 2020Podróż kamperem w dal to marzenie wielu z nas. Pojazd ten uosabia w sobie prawdziwą wolność podróżnika, umożliwiając dojazd w dowolne miejsce, zupełnie nieograniczone ofertami dostępnymi w biurach podróży. To również niezależność od miejsc noclegowych, hoteli ... więcej »

» Jak wynająć samochód w Warszawie? 2021-04-23
  Poszukujesz auta na okres krótko lub długoterminowy? Wynajem samochodów pozwala na wypożyczenie pojazdu na dowolny okres, a także umożliwia zakup prezentowego vouchera. Bon podarunkowy na prezent jest świetnym pomysłem dla każdego miłośnika motoryzacji i nie ... więcej »

» Kupujesz używany samochód? Zobacz, na co musisz uważać! 2021-04-23
  Samochody używane nadal są wybierane znacznie częściej niż te z salonu dealera marki. Wielu kupujących liczy, że dopisze im szczęście lub przesadnie optymistycznie oceniają swoją wiedzę i doświadczenie, wierząc, że są w stanie samodzielnie wykryć wszystkie de... więcej »

» Leasing czy kredyt? Jak sfinansować samochód? 2021-04-23
  Rozwój firmy często pociąga za sobą konieczność pozyskania dodatkowego dofinansowania na zakup środków trwałych, służących do wykonywania działalności gospodarczej. W zależności od profilu biznesu przydatne będą nowe maszyny, sprzęt IT czy elementy linii prod... więcej »

» Skup odszkodowań OC - dlaczego warto skorzystać? 2021-04-22
  Skup odszkodowań jest procesem, polegającym na sprzedaży prawa do odszkodowania (najczęściej znacznie zaniżonego), wypłacanego w ramach polisy OC sprawcy. Aby doszło do takiej transakcji uprzednio właściciel pojazdu, czyli sprzedający musi zawrzeć stosowną umo... więcej »

» Jak wybrać dobrą kamerę do samochodu? 2021-04-07
  wnętrze samochodu  Zamierzasz kupić kamerę samochodową i zastanawiasz się, na co warto zwrócić szczególną uwagę? Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, ochronę w spornej sytuacji, czy po prostu uchwycenie spektakularnego widoku, wideorejestrator zapewnia przyjemniejsz... więcej »

» Zakup opon na sezon letni 2021-03-03
  pirelli 2Nadchodzi wiosna! Koniec zimy to wiele korzyści, ale również zalecana wymiana opon w naszych pojazdach na takie, które lepiej będą przystosowane do warunków atmosferycznych typowych dla tej pory roku. ... więcej »

» Jak dobrać uchwyt rowerowy do samochodu? 2021-03-02
  BMW - rowery 2014Jedną z najczęściej wybieranych form aktywności są wycieczki rowerowe. Dają one możliwość zwiedzania najpiękniejszych oraz ciężko dostępnych zakątków każdego miejsca w dowolnym kraju. ... więcej »

» Wyróżnij się z tłumu i stwórz swoje BMW z BMW Individual 2021-02-16
  BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE&BERKINGCechą naszych czasów jest kultura masowa, przesyt dobrami i nieograniczony dostęp do towarów. Nic więc dziwnego, że rynek podbijają produkty spersonalizowane. Coraz częściej szukamy przedmiotów i usług, które oddają nasz styl życia, odzwierciedlają naszą osob... więcej »

» Nowe Audi A7 - wymarzone auto w zasięgu Twojej ręki 2021-02-11
  Audi A7 Sportback - polska premiera Audi A7 bez wątpienia jest obiektem westchnień wielu fanów motoryzacji, a nowe Audi A7 daje ku temu jeszcze więcej powodów. Samochód został poddany widocznemu już na pierwszy rzut oka odświeżeniu, które dotyczy także udoskonaleń technicznych. ... więcej »

» Ile trzeba zapłacić za OC Suzuki? 2021-02-11
  Suzuki SX4 S-CROSS 2016 Średnia cena ubezpieczenia OC Suzuki w grudniu 2020 roku wyniosła 619 zł. Jednak niektórzy kierowcy znajdowali polisy w dużo niższych cenach. Jak to możliwe? Które modele Suzuki można było ubezpieczyć najtaniej? Jak przedstawia się wysokość składki OC na samo... więcej »

» Nowy T-Cross - jeszcze dynamiczniejszy, jeszcze bardziej miejski 2021-01-19
  T-Cross 1.5 TSI 2020Wysokie krawężniki? Ciasne uliczki? Upchane parkingi? Wysoka dynamika jazdy od świateł do świateł? Nowy T-Cross został stworzony po to, by okiełznać miejski zgiełk i zapewnić Ci odpowiednie tempo oraz komfort poruszania się po wielkomiejskich drogach, dróżkach... więcej »

» Wygodniejsze zakupy części w Internecie 2021-01-10
  TurbinaKierowcy w Polsce doskonale wiedzą, że nie ma marki samochodowej, która gwarantowałaby wieczną bezawaryjność. Wymiana podzespołów i części dotyczy wszystkich samochodów, i tych starszych, i młodszych, którym przydarzyła się stłuczka, czy zbyt intensywna eksplo... więcej »

» Jaki jest aktualny taryfikator mandatów? Sprawdzamy, za co można dostać mandat 2020-12-18
  Chyba każdemu kierowcy zdarzyło się przekroczyć dopuszczalną prędkość. Tobie także? Zastanawiasz się, jak wysoki mandat mógłbyś otrzymać za tego rodzaju przewinienie drogowe? My to sprawdziliśmy. Dodatkowo także inne wykroczenia, których konsekwencją jest otr... więcej »

» Katalizator - czym jest i za co odpowiada? 2020-12-17
  Na samym początku warto zauważyć, iż określenie katalizator to pewne uproszczenie. Profesjonalnie nazywa się go reaktorem katalitycznym. Element ten znajduje się w dolnej części samochodu, pod zawieszenie, będąc elementem układu wydechowego. Dosyć łatwo da si... więcej »

[1] 2 3 4 5
Wyświetlane: 0 - 20 z 86 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
Najczęściej oglądane
© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |