FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1649 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1122 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Promowana firma
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Promocje rss
Pojedynczy Tollbox dla Twojej floty
    Dodano: 2020-11-19

 
Czy możesz korzystać z jednego OBU podczas przejazdu przez wiele europejskich krajów? Jakie benefity wiążą się z tym i czemu warto mieć BP Tollbox dla EETS?


Czym jest system EETS?

 

W 2018 roku doszło do poważnych zmian na europejskich drogach – wtedy to wprowadzono ogólnoeuropejski system poboru opłat drogowych (z ang. European Electronic Toll Service), określany jako EETS. Jego wdrożenie otworzyło zupełnie nowe możliwości w zakresie podróżowania i transportu w różnych krajach europejskich, co przede wszystkim odczuły firmy o międzynarodowym zasięgu. Przed wprowadzeniem EETS w poszczególnych państwach obowiązywały odmienne przepisy dotyczące poboru opłat drogowych, co wymagało posiadanie co najmniej kilku urządzeń OBU (On Board Unit). Nie dość, że ich zorganizowanie i obsługa zajmowało wiele czasu, to taka liczba mogła też wpływać na bezpieczeństwo podróży – np. zmniejszając pole widzenia kierowcy.

 

 

 

Dzięki EETS do obsługi systemu poboru opłat drogowych w różnych krajach wystarczy zaledwie jedno urządzenie OBU – takie jak BP Tollbox. Sam system EETS obowiązuje w takich krajach jak Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Portugalia czy Włochy, wkrótce jednak zadebiutuje także w innych państwach, takich jak Polska, Rumunia, Czechy czy Słowacja. Ostateczna data wprowadzenia systemu EETS jest uzależniona od decyzji lokalnych władz. Dzięki temu transport na terenie Europy będzie znacznie łatwiejszy, szybszy i wygodniejszy.

 

Czym jest BP Tollbox EETS?

 

Wspomniano wcześniej o urządzeniu, jakim jest BP Tollbox EETS – rozwiązanie to z pewnością przypadnie do gustu przedsiębiorcom, których pracownicy podróżują po Europie. Oczywiście nie są to tylko firmy zajmujące się szeroko rozumianym transportem. BP Tollbox dla EETS pozwala na szybkie i proste rozliczanie kosztów związanych z przejazdami po krajach, w których ten system obowiązuje. Nabywając ten produkt, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów – nawet aktualizacje oprogramowania wykonywane są automatycznie i całkowicie bezpłatnie. Nie zapłacisz kaucji, nie wpłacisz zabezpieczenia – prawda, że wygodnie?

 

BP Tollbox jest bardzo prosty w obsłudze, swoje działanie opiera o technologię Telepass. Po zakończonym okresie rozliczeniowym otrzymasz komplet dokumentów sprzedażowych w jednej przesyłce, co z pewnością ułatwi pracę działu księgowości. W ten sposób rozliczenie wszystkich kosztów zajmie znacznie mniej czasu. A przy okazji możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty kart paliwowych tego koncernu.

 

Urządzenie BP Tollbox dla EETS nie jest przypisane do danego pojazdu. Dzięki temu produkt możesz swobodnie przekładać między poszczególnymi samochodami, w zależności od swoich potrzeb lub wymagań. Daje Ci to dużą elastyczność w korzystaniu z BP Tollbox EETS, co ma szczególnie znaczenie w przypadku wielu firm. Ogromnym plusem jest też to, że produkt nie wymaga właściwie żadnej instalacji, gdyż działa na zasadzie „plug & play”. A co z aktualizacjami systemu? Oczywiście są one pobierane bezprzewodowo i automatycznie, wszystko odbywa się też całkowicie bezpłatnie. Nie można przy tym zapomnieć, że BP Tollbox EETS gwarantuje usługę geolokalizacji za pomocą GPS. Korzystanie z BP Tollbox EETS jest bardzo wygodne, a do tego zapewnia Ci wiele benefitów różnego rodzaju. Jeśli preferujesz komfortowe rozwiązania dla swojej firmy, koniecznie rozważ zakup BP Tollbox EETS.

Fot FordŹródło:

 Inne artykuły
» Odśwież wnętrze swojego samochodu! Przegląd produktów do czyszczenia i pielęgnacji pojazdu 2020-11-12
  Każdy właściciel samochodu wie, jak ważna jest właściwa i regularna pielęgnacja pojazdu. Tylko ona zapewnia atrakcyjny wygląd i żywotność samochodu - utrzymywanie czystości pozwala również zachować wysoką cenę odsprzedaży auta.... więcej »

» Amortyzatory w samochodzie. Co warto o nich wiedzieć? 2020-11-03
  Najważniejszym zadaniem amortyzatorów jest tłumienie drgań generowanych podczas jazdy na wyboistej, nierównej nawierzchni. Ma to ogromny wpływ na komfort podróżowania danym samochodem – dzięki ich wydajnej pracy wszystkie nierówności są odczuwane najwyże... więcej »

» Kupujesz używanego Volkswagena? Sprawdź, na co zwrócić uwagę 2020-11-03
  Volkswagen Golf 2013 Rynek aut używanych nie napawa optymizmem osób, które stoją przed decyzją o kupnie samochodu. Na każdym roku łatwo naciąć się na minę i kupić auto z tuszowanymi wadami ukrytymi czy podrobioną historią serwisową. Na co zwrócić uwagę, kupując używanego Volkswag... więcej »

» Profesjonalna kosmetyka samochodowa 2020-10-12
  Pielęgnacja samochodu to nie tylko regularne korzystanie z myjni, szczególnie jeżeli właścicielowi zależy na tym, aby jego pojazd robił wrażenie.... więcej »

» Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek - nowy sklep Carstyle otwarty! 2020-10-02
  Dbanie o własny samochód to dla niektórych osób sprawa nadrzędna. I słusznie, ponieważ ma to wpływ nie tylko na wygląd i estetykę pojazdu, ale także na bezpieczeństwo pasażerów. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie prezentuje nowy sklep internetowy Carstyle ̵... więcej »

» Rynek leasingowy w Polsce - prognozy, zmiany, klienci 2020-10-02
  Leasing jest jednym z najważniejszych instrumentów, który może pomóc finansować inwestycje firm z sektora MŚP. Aż 99,4 proc. wszystkich klientów polskiej branży leasingowej to przedsiębiorstwa – głównie mikro i małe. Leasing cieszy się dużym zaufaniem wś... więcej »

» Oryginalne części samochodowe z ASO 2020-09-07
  Nikogo nie trzeba przekonywać, że oryginał jest droższy od kopii. Dotyczy to zarówno obrazu Van Gogha, markowej odzieży, jak i podzespołów oraz części w pojazdach. Amatorzy kopii van Gogha, jak i kierowcy, decydujący się na nieoryginalne części, kierują się t... więcej »

» Ubezpieczenie AC – czy warto je kupić? 2020-09-03
  Polisa AC jest dobrowolną formą ubezpieczenia komunikacyjnego. Sprawdzamy czy warto z niej skorzystać. ... więcej »

» Auta używane z salonu - dlaczego warto je kupować? 2020-07-30
  Używane auto możesz kupić bez żadnego problemu - wystarczy że wejdziesz na stronę portalu ogłoszeniowego i zatopisz się w gąszczu ogłoszeń od osób prywatnych i samochodowych komisów. Możesz również wybrać używane auto od samochodowego dealera, np wpisując w wy... więcej »

» Jak obniżyć koszty ubezpieczenia samochodu? 2020-07-30
  Masz samochód – musisz liczyć się z wydatkami. Tankowanie, przeglądy, naprawy. Nieuniknioną pozycją w budżecie jest też ubezpieczenie auta. O ile koszty OC są w miarę przeciętne, to z AC, assistance i innymi dodatkami mogą być już znaczne. Warto znać kil... więcej »

» Jakie są mity na temat systemu monitoringu GPS? 2020-06-26
  Podczas przeglądania Internetu możesz natrafić na artykuły i komentarze nie tyle bagatelizujące monitoring GPS, ile oskarżają system o wiele niedociągnięć, które w rzeczywistości nie istnieją. Dziś je przedstawimy i omówimy, w celu uniknięcia dezinformacji. ... więcej »

» Miniacasco - kiedy warto skorzystać? 2020-06-18
  Ubezpieczenie samochodu ma na celu ochronę jego właściciela przed konsekwencjami różnych zdarzeń, w wyniku których jest on narażony na wysokie koszty. Obok obowiązkowego OC, może on też skorzystać z opcji dodatkowej, jaką jest autocasco. Dla tych osób, które ... więcej »

» Wynajem długoterminowy a leasing: zalety, różnice, wady 2020-05-28
  Wynajem długoterminowy cieszy się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego – zapewnia on o wiele większą dostępność do bardziej luksusowych i lepiej wyposażonych aut, pozwala na elastyczne dostosowanie formy spłaty, a także ogranicza o... więcej »

» 4 powody, dlaczego warto zainwestować w monitoring GPS 2020-05-07
  Volvo - nawigacja GarminZapewne wielu kierowców czy też właścicieli firm spedycyjnych zastanawia się, czy warto inwestować w wysokiej klasy monitoring GPS. Jak się okazuje, osoby, którego tego dokonały, bardzo szybko przekonują się, że była to bardzo dobra decyzja, gdy pozostali wyrz... więcej »

» Aukcje samochodów poleasingowych - wszystko o aukcjach 2020-04-22
  Ford Galaxy 2006 detal tyłWiększość z nas nie może się dziś obyć bez samochodu. Dzięki niemu możemy dotrzeć na czas do szkoły, pracy albo na zakupy – auto bardzo skraca czas przemieszczania się. Chociaż nie zawsze stać nas na pojazd prosto z salonu, dobrym rozwiązaniem jest zakup... więcej »

» Jak przygotować motocykl do sezonu? 2020-04-08
  MV Agusta F3 Serie Oro Kiedy na termometrze wreszcie pojawią się plusowe temperatury, pasjonaci motocykli z radością zacierają ręce na myśl o przemierzaniu dróg swoim jednośladem. Zanim jednak dźwięk silnika rozejdzie się po okolicy, motocykl musi przejść swój przegląd. Jak przygot... więcej »

» Jak działają aukcje samochodów poleasingowych? 2020-03-09
  Samochód jest nam często niezbędny do codziennych czynności różnego rodzaju. Niektórzy z nas nie są w stanie bez niego egzystować, choćby ze względu na dojazdy do pracy, szkoły, konieczność odbierania dzieci z przedszkola, itp. Czasem decydujemy się na zakup n... więcej »

» Konserwacja łożyska – o czym należy pamiętać? 2020-02-27
  Konserwacja to zabieg, który w głównej mierze przyczynia się do zapewnienia efektywnej i długiej pracy łożyska. By dawała jak najlepsze wyniki, powinna być wykonywana systematycznie. To bardzo ważne, ponieważ łożysko jest stale eksploatowane, dlatego szybko s... więcej »

» Opony Hankook Ventus S1 evo 3 2020-02-27
  Ogumienie Hankook Ventus S1 evo 3 to udana kontynuacja znanej i lubianej linii wyrobów, pochodzących od koreańskiego producenta. Wysokowydajne opony Hankook, oparte o rozwiązania i technologie testowane podczas wyścigów DTM, zostały zoptymalizowane pod kątem ... więcej »

[1] 2 3 4 5
Wyświetlane: 0 - 20 z 87 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
Najczęściej oglądane
© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |