FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1635 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1114 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Promocje rss
Pojedynczy Tollbox dla Twojej floty
    Dodano: 2020-11-19

 
Czy możesz korzystać z jednego OBU podczas przejazdu przez wiele europejskich krajów? Jakie benefity wiążą się z tym i czemu warto mieć BP Tollbox dla EETS?


Czym jest system EETS?

 

W 2018 roku doszło do poważnych zmian na europejskich drogach – wtedy to wprowadzono ogólnoeuropejski system poboru opłat drogowych (z ang. European Electronic Toll Service), określany jako EETS. Jego wdrożenie otworzyło zupełnie nowe możliwości w zakresie podróżowania i transportu w różnych krajach europejskich, co przede wszystkim odczuły firmy o międzynarodowym zasięgu. Przed wprowadzeniem EETS w poszczególnych państwach obowiązywały odmienne przepisy dotyczące poboru opłat drogowych, co wymagało posiadanie co najmniej kilku urządzeń OBU (On Board Unit). Nie dość, że ich zorganizowanie i obsługa zajmowało wiele czasu, to taka liczba mogła też wpływać na bezpieczeństwo podróży – np. zmniejszając pole widzenia kierowcy.

 

 

 

Dzięki EETS do obsługi systemu poboru opłat drogowych w różnych krajach wystarczy zaledwie jedno urządzenie OBU – takie jak BP Tollbox. Sam system EETS obowiązuje w takich krajach jak Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Portugalia czy Włochy, wkrótce jednak zadebiutuje także w innych państwach, takich jak Polska, Rumunia, Czechy czy Słowacja. Ostateczna data wprowadzenia systemu EETS jest uzależniona od decyzji lokalnych władz. Dzięki temu transport na terenie Europy będzie znacznie łatwiejszy, szybszy i wygodniejszy.

 

Czym jest BP Tollbox EETS?

 

Wspomniano wcześniej o urządzeniu, jakim jest BP Tollbox EETS – rozwiązanie to z pewnością przypadnie do gustu przedsiębiorcom, których pracownicy podróżują po Europie. Oczywiście nie są to tylko firmy zajmujące się szeroko rozumianym transportem. BP Tollbox dla EETS pozwala na szybkie i proste rozliczanie kosztów związanych z przejazdami po krajach, w których ten system obowiązuje. Nabywając ten produkt, nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów – nawet aktualizacje oprogramowania wykonywane są automatycznie i całkowicie bezpłatnie. Nie zapłacisz kaucji, nie wpłacisz zabezpieczenia – prawda, że wygodnie?

 

BP Tollbox jest bardzo prosty w obsłudze, swoje działanie opiera o technologię Telepass. Po zakończonym okresie rozliczeniowym otrzymasz komplet dokumentów sprzedażowych w jednej przesyłce, co z pewnością ułatwi pracę działu księgowości. W ten sposób rozliczenie wszystkich kosztów zajmie znacznie mniej czasu. A przy okazji możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty kart paliwowych tego koncernu.

 

Urządzenie BP Tollbox dla EETS nie jest przypisane do danego pojazdu. Dzięki temu produkt możesz swobodnie przekładać między poszczególnymi samochodami, w zależności od swoich potrzeb lub wymagań. Daje Ci to dużą elastyczność w korzystaniu z BP Tollbox EETS, co ma szczególnie znaczenie w przypadku wielu firm. Ogromnym plusem jest też to, że produkt nie wymaga właściwie żadnej instalacji, gdyż działa na zasadzie „plug & play”. A co z aktualizacjami systemu? Oczywiście są one pobierane bezprzewodowo i automatycznie, wszystko odbywa się też całkowicie bezpłatnie. Nie można przy tym zapomnieć, że BP Tollbox EETS gwarantuje usługę geolokalizacji za pomocą GPS. Korzystanie z BP Tollbox EETS jest bardzo wygodne, a do tego zapewnia Ci wiele benefitów różnego rodzaju. Jeśli preferujesz komfortowe rozwiązania dla swojej firmy, koniecznie rozważ zakup BP Tollbox EETS.

Fot FordŹródło:

 Inne artykuły
» Jak przygotować rezygnację z polisy OC? 2021-09-29
  Często, gdy kupujemy nowy samochód, możemy chcieć zmienić obecnie obowiązującą polisę OC. Powodem może być na przykład dostępność lepszej oferty na rynku. Warto poznać kilka rzeczy i kroków podstępowania, aby uniknąć ewentualnych kosztów i dopłat z tytułu rezy... więcej »

» Czym są opony niskoprofilowe? 2021-06-14
  pirelli 1Opony niskoprofilowe zyskują coraz większą popularność. Ze względu na walory wizualne są coraz częstszym wyborem posiadaczy aut sportowych oraz pojazdów o wysokich osiągach. Czym się charakteryzują? Jakie są wady i zalety opon niskoprofilowych? Zapraszamy do k... więcej »

» Zakup części samochodowych - online czy stacjonarnie 2021-06-03
  Liczba samochodów w Polsce rośnie w ekspresowym tempie. Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że posiadanie auta to nie tylko opłaty za paliwo, czy ubezpieczenie. To także konieczność przeprowadzania przeglądów, czy eksploatacyjnych napraw. Często istnieje koniec... więcej »

» Jak wybrać dobrą pastę polerską? 2021-05-22
  Korzystając z odpowiedniej pasty polerskiej, można nie tylko ułatwić sobie pracę, ale też uzyskać dużo lepsze efekty. Dzięki dobrej paście można usunąć rysy oraz sprawić, że powierzchnie będą błyszczały tak samo, jak przed laty. Sprawdź, które produkty polersk... więcej »

» Zakup używanego kampera - na co zwrócić uwagę? 2021-05-07
  California Caravans Salon Poland 2020Podróż kamperem w dal to marzenie wielu z nas. Pojazd ten uosabia w sobie prawdziwą wolność podróżnika, umożliwiając dojazd w dowolne miejsce, zupełnie nieograniczone ofertami dostępnymi w biurach podróży. To również niezależność od miejsc noclegowych, hoteli ... więcej »

» Jak wynająć samochód w Warszawie? 2021-04-23
  Poszukujesz auta na okres krótko lub długoterminowy? Wynajem samochodów pozwala na wypożyczenie pojazdu na dowolny okres, a także umożliwia zakup prezentowego vouchera. Bon podarunkowy na prezent jest świetnym pomysłem dla każdego miłośnika motoryzacji i nie ... więcej »

» Kupujesz używany samochód? Zobacz, na co musisz uważać! 2021-04-23
  Samochody używane nadal są wybierane znacznie częściej niż te z salonu dealera marki. Wielu kupujących liczy, że dopisze im szczęście lub przesadnie optymistycznie oceniają swoją wiedzę i doświadczenie, wierząc, że są w stanie samodzielnie wykryć wszystkie de... więcej »

» Leasing czy kredyt? Jak sfinansować samochód? 2021-04-23
  Rozwój firmy często pociąga za sobą konieczność pozyskania dodatkowego dofinansowania na zakup środków trwałych, służących do wykonywania działalności gospodarczej. W zależności od profilu biznesu przydatne będą nowe maszyny, sprzęt IT czy elementy linii prod... więcej »

» Skup odszkodowań OC - dlaczego warto skorzystać? 2021-04-22
  Skup odszkodowań jest procesem, polegającym na sprzedaży prawa do odszkodowania (najczęściej znacznie zaniżonego), wypłacanego w ramach polisy OC sprawcy. Aby doszło do takiej transakcji uprzednio właściciel pojazdu, czyli sprzedający musi zawrzeć stosowną umo... więcej »

» Jak wybrać dobrą kamerę do samochodu? 2021-04-07
  wnętrze samochodu  Zamierzasz kupić kamerę samochodową i zastanawiasz się, na co warto zwrócić szczególną uwagę? Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, ochronę w spornej sytuacji, czy po prostu uchwycenie spektakularnego widoku, wideorejestrator zapewnia przyjemniejsz... więcej »

» Zakup opon na sezon letni 2021-03-03
  pirelli 2Nadchodzi wiosna! Koniec zimy to wiele korzyści, ale również zalecana wymiana opon w naszych pojazdach na takie, które lepiej będą przystosowane do warunków atmosferycznych typowych dla tej pory roku. ... więcej »

» Jak dobrać uchwyt rowerowy do samochodu? 2021-03-02
  BMW - rowery 2014Jedną z najczęściej wybieranych form aktywności są wycieczki rowerowe. Dają one możliwość zwiedzania najpiękniejszych oraz ciężko dostępnych zakątków każdego miejsca w dowolnym kraju. ... więcej »

» Wyróżnij się z tłumu i stwórz swoje BMW z BMW Individual 2021-02-16
  BMW Individual 760Li Sterling inspired by ROBBE&BERKINGCechą naszych czasów jest kultura masowa, przesyt dobrami i nieograniczony dostęp do towarów. Nic więc dziwnego, że rynek podbijają produkty spersonalizowane. Coraz częściej szukamy przedmiotów i usług, które oddają nasz styl życia, odzwierciedlają naszą osob... więcej »

» Nowe Audi A7 - wymarzone auto w zasięgu Twojej ręki 2021-02-11
  Audi A7 Sportback - polska premiera Audi A7 bez wątpienia jest obiektem westchnień wielu fanów motoryzacji, a nowe Audi A7 daje ku temu jeszcze więcej powodów. Samochód został poddany widocznemu już na pierwszy rzut oka odświeżeniu, które dotyczy także udoskonaleń technicznych. ... więcej »

» Ile trzeba zapłacić za OC Suzuki? 2021-02-11
  Suzuki SX4 S-CROSS 2016 Średnia cena ubezpieczenia OC Suzuki w grudniu 2020 roku wyniosła 619 zł. Jednak niektórzy kierowcy znajdowali polisy w dużo niższych cenach. Jak to możliwe? Które modele Suzuki można było ubezpieczyć najtaniej? Jak przedstawia się wysokość składki OC na samo... więcej »

» Nowy T-Cross - jeszcze dynamiczniejszy, jeszcze bardziej miejski 2021-01-19
  T-Cross 1.5 TSI 2020Wysokie krawężniki? Ciasne uliczki? Upchane parkingi? Wysoka dynamika jazdy od świateł do świateł? Nowy T-Cross został stworzony po to, by okiełznać miejski zgiełk i zapewnić Ci odpowiednie tempo oraz komfort poruszania się po wielkomiejskich drogach, dróżkach... więcej »

» Wygodniejsze zakupy części w Internecie 2021-01-10
  TurbinaKierowcy w Polsce doskonale wiedzą, że nie ma marki samochodowej, która gwarantowałaby wieczną bezawaryjność. Wymiana podzespołów i części dotyczy wszystkich samochodów, i tych starszych, i młodszych, którym przydarzyła się stłuczka, czy zbyt intensywna eksplo... więcej »

» Jaki jest aktualny taryfikator mandatów? Sprawdzamy, za co można dostać mandat 2020-12-18
  Chyba każdemu kierowcy zdarzyło się przekroczyć dopuszczalną prędkość. Tobie także? Zastanawiasz się, jak wysoki mandat mógłbyś otrzymać za tego rodzaju przewinienie drogowe? My to sprawdziliśmy. Dodatkowo także inne wykroczenia, których konsekwencją jest otr... więcej »

» Katalizator - czym jest i za co odpowiada? 2020-12-17
  Na samym początku warto zauważyć, iż określenie katalizator to pewne uproszczenie. Profesjonalnie nazywa się go reaktorem katalitycznym. Element ten znajduje się w dolnej części samochodu, pod zawieszenie, będąc elementem układu wydechowego. Dosyć łatwo da si... więcej »

» Pojedynek SUV-ów: Audi Q5 kontra VW Tiguan. Który jest lepszy? 2020-12-17
  Polacy przekonali się do SUV-ów. Uwielbiamy te potężne, masywne, uniwersalne i wyjątkowo wszechstronne samochody z większymi silnikami i potężnym potencjałem, który sprawdza się zarówno w wielkomiejskiej dżungli, jak i na trasach. Na rynku ostatnimi czasy moż... więcej »

[1] 2 3 4 5
Wyświetlane: 0 - 20 z 89 rekordów
Najczęściej oglądane

Zdjecie dnia

Zdjecie miesiaca


© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |