FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1619 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1101 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Motoryzacja w internecie
Instytucje badawcze
Odnośniki do instytutów certyfikacyjnych, badawczo-rozwojowych oraz organizacji zajmujących się monitorowaniem i analizą rynku motoryzacyjnego.
   Audatex Polska Sp. z o.o.
Firma zaangażowana jest w kształtowanie rynku likwidacji szkód komunikacyjnych oferując niezależny produkt do kalkulacji napraw oparty o dane producenta w zakresie robocizny i części zamiennych oraz lakierowanie według AZT/Eurotax.
   BOSMAL Automotive R&D Center
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Samochodów Małolitrażowych BOSMAL pełni rolę całkowicie samodzielnej jednostki badawczo-rozwojowej, wykonującej prace na zlecenia różnych firm oraz współpracującej z wieloma znanymi instytucjami i uczelniami technicznymi, zarówno w kraju jak i za granicą.
   Euro NCAP
Euro-NCAP czyli Europejski Program Oceny Nowych Samochodów. Specjalny test zderzeniowy przeprowadzany jest losowo dla danego segmentu aut. Jest to wspólny program Międzynarodowej Federacji Automobilowej FIA, Automobilklubu Niemiec oraz pięciu wybranych Ministerstw Transportu z państw i regionów Unii Europejskiej.
   TUV Deutschland
Raporty o usterkowości aut, publikowanane co rok przez niemieckie zrzeszenie nadzoru technologicznego TUV stanowią dla wielu potencjalnych nabywców wskazówkę przy wyborze używanego samochodu.
   DEKRA - Safety in Knowledge
Firmy siostrzane Holdingu DEKRA oferują w Niemczech i w Europie szeroki zakres usług: kontrola, doradztwo, opinie techniczne, certyfikacje i szkolenia.
   Eurotax
Firma Eurotax specjalizuje się w systematycznej obserwacji i dostarczaniu danych o nowych i używanych samochodach. Oferuje szeroką gamę produktów opartych na zebranych danych, które wykorzystywane są jako podstawa wycen i kalkulacji.
   IIHS: Crash Tests & Vehicle Evaluations
IIHS to jeden dwóch najważniejszych amerykańskich instytutów naukowych, zajmujących się problematyką bezpieczeństwa na drogach.
   NHTSA - National Highway Traffic Safety Administration
Narodowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu na Autostradach to amerykańska rządowa agencja wystawiająca noty o prestiżu porównywalnym do europejskiej organizacji Euro NCAP.
   PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
Monitoring internetu, social media, prasy, telewizji i radia. Analizy i raporty medialne. Monitorowanie marek, blogów, forów, badania mediów, infobrokering.
   Samar
Polski instytut zajmująca się monitorowaniem i analizą rynku motoryzacyjnego.
[1]
Wyświetlane: 0 - 10 z 10 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
Najczęściej oglądane

Zdjecie dnia

Zdjecie miesiaca


© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |
Auto Skup Lodz | https://auto-skup-lodz.pl
Skup Aut Zgierz | https://skupautzgierz.pl