FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1622 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1104 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Promocje rss
» Czy kupując drogi samochód, również możesz liczyć na tanie OC? 2014-09-08
  Dziewczyny Salonu Genewa 2012Osoby które już od jakiegoś czasu zastanawiają się nad zakupem nowego samochodu, często też zastanawiają się, jak będzie wyglądać kwestia jego ubezpieczenia. Jeżeli będzie to drogi pojazd, to często związane jest to z bardzo dobrymi jego parametrami, duża mocą... więcej »

» Wypadek, awaria... i co dalej? Czyli kilka słów o pomocy drogowej 2014-09-05
  Ford serwis„Wypadki chodzą po ludziach” - któż nie znałby tego powiedzenia? W życiu bardzo często mają miejsce wydarzenia, których nie można wcześniej przewidzieć. Takimi zdarzeniami z całą pewnością są różnego rodzaju sytuacje na drogach. Mowa nie tylko o wy... więcej »

» Jak kupić auto za granicą? 2014-09-05
  Honda CR-V vs Mitsubishi OutlanderPolacy chętnie sprowadzają auta z zagranicy. Największą popularnością cieszą się pojazdy z Niemiec, Holandii, Belgii czy Francji, ale na drogach nie brakuje też samochodów z Wielkiej Brytanii lub USA. Nie oznacza to jednak, że każdy zakup auta z zagranicy to s... więcej »

» Stary, ale jary. Maluch w nowej odsłonie 2014-08-21
  Fiat 126pPędząc po PRL-owskich drogach wzbudzał mieszane uczucia, od niechęci po zachwyt. Nie ulega jednak wątpliwości, że w epoce Gierka był najpopularniejszym środkiem transportu. Mogłoby się wydawać, że najlepsze lata ma już za sobą. Jednak pozory często mylą. Obecn... więcej »

» Jak zmniejszyć zużycie paliwa? 2014-08-06
  Toyota Yaris HybridNie da się ukryć, że w naszym świecie funkcjonowanie bez samochodu jest bardzo trudne, a nawet praktycznie niemożliwe. Jednocześnie koszty utrzymania auta są wyjątkowo wysokie i zamiast maleć, rosną z roku na rok. Jednym z najważniejszych wydatków związanych z... więcej »

» Wyścigi F1 – co powinien wiedzieć początkujący fan? 2014-07-22
  Honda Racing F1 TeamKażdy fan Formuły 1 powinien być obeznany z podstawowymi pojęciami, które znacznie ułatwią zrozumienie przebiegu wyścigu. W niniejszym artykule postaramy się zebrać najważniejsze terminy z dziedziny F1 i dokonać ich krótkiej charakterystyki.... więcej »

» Jak wyprodukować własne paliwo do samochodu? 2014-07-10
  Citroen C4 BioFlexChoć dzisiejsze samochody spalinowe przystosowane są do jazdy na oleju napędowym lub benzynie, to jednak ich silniki powinny poradzić sobie z paliwami, które można wyprodukować we własnym domu.... więcej »

» Czy niedzielny kierowca jest mitem? 2014-07-08
  Niedzielny kierowcaWyklinają ich wszyscy zawodowcy. Taksówkarze, kierowcy samochodów dostawczych oraz regularnie przemierzający kraj handlowcy. Każdy człowiek, dla którego prowadzenie samochodu jest pracą, unika niedzielnych kierowców niczym diabła. Kim są niedzielni kierowcy? I... więcej »

» Sprawdź na własnej skórze, jak sprawuje się Subaru Impreza 2014-07-07
  Subaru Impreza Polska premiera w ZakrzewieSubaru Impreza to samochód kandydujący do miana legendy. Produkowany od 1993 roku, nadal chętnie kupowany przez tych, którzy doceniają bezkompromisową jazdę. Dodatkowo zasłużony w wielu rajdach samochodowych. Teraz w wersji WRX STI MR 2013 kosztuje około 206 t... więcej »

» Auto u mechanika - co trzeba wymieniać regularnie? 2014-06-27
  Ford serwisWiększość pojazdów na polskich drogach może się pochwalić dość zaawansowanym wiekiem. Takie samochody mogą nam wiernie służyć, musimy jednak zadbać o nie w wyjątkowy sposób. Jakie elementy i części warto wymieniać regularnie, by móc bezpiecznie poruszać się po... więcej »

» Adrenalina zamiast krawata 2014-06-27
  Lamborghini Aventador LP 700-4 RoadsterImieniny, urodziny, ślub, rocznica ślubu... Jest wiele okazji - a każda dobra - by obdarować tych, których kochamy albo chociaż lubimy. Dobre prezenty to takie, które trafiają w gust i upodobania obdarowanego. Najlepsze te, które na długo zapadają w pamięć i s... więcej »

» Szwedzi potrafią robić SUV-y 2014-06-24
  Volvo XC90 2014Samochód z rodzaju SUV, jak sam skrót wskazuje, musi łączyć w sobie elementy sportowe, terenowe oraz luksusowe. Nie jest to ani surowe auto terenowe, które nadaje się do jeżdżenia w ekstremalnych warunkach bez drzwi z boku, ani też sportowa wyścigówka, biorąca... więcej »

» Etapy regeneracji turbosprężarek 2014-06-24
  TurbinaTurbosprężarki to urządzenia bardzo cenione przez użytkowników obecnie już większości samochodów. Opracowanie turbosprężarki pozwoliło konstruktorom silników na zwiększenie mocy silnika, co było szczególnie ważne w początkach motoryzacji, a także ułatwiło wyk... więcej »

» Z jakimi formalnościami wiąże się wynajem samochodu? 2014-06-11
  Ford S-MAX zegaryW dobie coraz lepszej dostępności do połączeń lotniczych coraz popularniejsze jest również korzystanie z wypożyczalni samochodowych, które umożliwiają niezależność od publicznych środków komunikacji oraz szybkie przemieszczanie się. ... więcej »

» Logistyka dla biznesu – wsparcie małych i dużych firm 2014-06-09
  Ford Transit - europejska premieraDużo przedsiębiorstw decyduje się obecnie na zlecanie obsługi logistycznej zewnętrznym firmom. To korzystne rozwiązanie z punktu widzenia nie tylko kosztów, które mogą być obniżone, to jeszcze dodatkowo jakości obsługi – profesjonalnej, terminowej i bezp... więcej »

» Nowoczesna lokalizacja GPS nie tylko dla firm 2014-06-03
  Mapa zasieguZ lokalizatorów GPS zamontowanych w samochodach korzystają dziś nie tylko użytkownicy firmowi, ale i szerokie grono użytkowników indywidualnych. System GPS umożliwiający błyskawiczne stwierdzenie, gdzie w danym momencie znajduje się konkretny pojazd, zyskuje c... więcej »

» Brandle - kto dobrze pozna, polubi! 2014-05-31
  Button ZrodloPoszukiwaliśmy narzędzia, które łączyłoby kilka funkcji: monitorowało redystrybucję naszych informacji w sieci, pomagało dyskretnie budować wizerunek marek klientów, wzmacniało ich taktyczne kampanie w węzłowych punktach motoryzacyjnego internetu, a jednocześn... więcej »

» Nowe zasady odliczania VAT od samochodów ciężarowych do 3,5 t. 2014-05-23
  Ford Transit - europejska premieraW marcu 2014 r. wziąłem w leasing samochód Renault Master ze skrzynią – chłodnią o ładowności do 3,5 t. Zaraz po odebraniu auta w tym samym miesiącu przeprowadziłem badanie techniczne, w ramach którego uzyskałem zaświadczenie o spełnieniu warunków VAT-4,... więcej »

» Montaż klimatyzacji w samochodzie – najważniejsze porady 2014-05-23
  Ford serwisKlimatyzacja poprawia komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Głównym jej zadaniem jest podtrzymanie odpowiednich parametrów powietrza dostosowanych do potrzeb – schładza gorące powietrze w upalne dni oraz je osusza, zapobiegając zaparowywaniu o... więcej »

» Jakiemu warsztatowi powierzyć przegląd samochodu z turbosprężarką? 2014-05-15
  TurbinaPrzegląd techniczny jest jedną z ważniejszych czynności, które musimy okresowo wykonywać w związku z posiadaniem auta. Najlepiej powierzyć go profesjonalnemu warsztatowi. Lista elementów do przejrzenia jest dość długa i w zasadzie zależy od rodzaju samochodu o... więcej »

1 2 [3] 4
Wyświetlane: 40 - 60 z 73 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © WCOTY


A jednak się kręci
Najczęściej oglądane

Zdjecie dnia

Zdjecie miesiaca


© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |