FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1635 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1114 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Promocje rss
» Dlaczego warto dbać o filtry samochodowe? 2014-03-11
  Jeep Compass deska detal dźwignia zmiany biegówFiltry samochodowe to niezwykle ważne elementy konstrukcji auta, które obecne są w każdym rodzaju pojazdów. Mają bezpośredni wpływ na stan współpracujących z nimi części samochodowych, przez co warto dbać o ich prawidłową eksploatację. Na co należy zwrócić szc... więcej »

» Kupujemy opony letnie 2014-02-27
  Początek wiosny wiąże się nierozłącznie z wymianą ogumienia. Podpowiadamy więc, na które modele gum najlepiej się zdecydować.... więcej »

» Dobre opony to bezpieczny samochód 2014-02-26
  Bridgestone Dueler HP SportW pismach motoryzacyjnych i na portalach internetowych zajmujących się problematyką samochodową można znaleźć dziesiątki artykułów poświęconych oponom, ich rodzajom, właściwościom i producentom. Nieprzerwanie toczy się dyskusja związana z koniecznością okresow... więcej »

» Ranking pięciu najpopularniejszych producentów opon zimowych 2014-02-07
  W związku z tym, że sezon na opony zimowe jest już w pełni, można pokusić się o pewnie podsumowania. Dlatego też postanowiliśmy przygotować ranking, który wskazuje, którzy producenci opon przystosowanych do jazdy po śniegu i lodzie cieszą się obecnie największ... więcej »

» Zmiana samochodu przy ograniczonym budżecie 2014-02-07
  Honda - Genewa 2011Wymiana auta na nowszy model zawsze wiąże się z wysokimi kosztami. Aby uniknąć tego typu wydatków, wielu użytkowników samochodów decyduje się na maksymalną eksploatację posiadanego już pojazdu, zapominając o tym, że zdobycie dodatkowych środków na zakup „... więcej »

» Jak kierowcy mogą sobie radzić z dziurawymi drogami? 2014-02-07
  BFGoodrich Winter Slalom KSIStan polskich dróg, choć w ostatnich latach uległ znacznej poprawie, nadal pozostawia wiele do życzenia. Jako ich użytkownicy pozostajemy bezradni i ponosimy straty, które niekiedy okazują się wyjątkowo dotkliwe. Uszkodzona opona czy skrzywione koło – po... więcej »

» Terenówka – idealne auto na polskie drogi 2014-01-29
  Honda CR-V 1.6 i-DTECObok aut rodzinnych i miejskich, samochody z rodziny SUV są jednymi z najczęściej wybieranych przez Polskich klientów. Z czego wynika ich stale rosnąca popularność? Auta z napędem na cztery koła są uniwersalne – mimo dużych rozmiarów, odznaczają się komf... więcej »

» Ubezpieczenie opon – czy to możliwe? 2014-01-26
  pirelli 2Kryzys gospodarczy, a także coraz większa konkurencja na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych przyczyniły się do złagodzenia polityki sprzedażowej firm ubezpieczeniowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferują opcje ubezpieczenia coraz lepiej d... więcej »

» Toyota cieszy się coraz lepszą sprzedażą, także w Polsce. Jakie modele kupujemy najczęściej? 2014-01-22
  Chyba większość z nas ma znajomych, którzy mają Toyotę. Samochody tej japońskiej marki cieszą się w kraju nad Wisłą coraz większym powodzeniem. Toyota Motor Europe podała niedawno informacje o tym, że w 2013 roku łącznie sprzedała na terenie Europy przeszło 84... więcej »

1 2 3 4 [5]
Wyświetlane: 80 - 89 z 89 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
Najczęściej oglądane

Zdjecie dnia

Zdjecie miesiaca


© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |