FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1707 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1158 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Promowana firma
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Promocje rss
» Adrenalina zamiast krawata 2014-06-27
  Lamborghini Aventador LP 700-4 RoadsterImieniny, urodziny, ślub, rocznica ślubu... Jest wiele okazji - a każda dobra - by obdarować tych, których kochamy albo chociaż lubimy. Dobre prezenty to takie, które trafiają w gust i upodobania obdarowanego. Najlepsze te, które na długo zapadają w pamięć i s... więcej »

» Szwedzi potrafią robić SUV-y 2014-06-24
  Volvo XC90 2014Samochód z rodzaju SUV, jak sam skrót wskazuje, musi łączyć w sobie elementy sportowe, terenowe oraz luksusowe. Nie jest to ani surowe auto terenowe, które nadaje się do jeżdżenia w ekstremalnych warunkach bez drzwi z boku, ani też sportowa wyścigówka, biorąca... więcej »

» Etapy regeneracji turbosprężarek 2014-06-24
  TurbinaTurbosprężarki to urządzenia bardzo cenione przez użytkowników obecnie już większości samochodów. Opracowanie turbosprężarki pozwoliło konstruktorom silników na zwiększenie mocy silnika, co było szczególnie ważne w początkach motoryzacji, a także ułatwiło wyk... więcej »

» Z jakimi formalnościami wiąże się wynajem samochodu? 2014-06-11
  Ford S-MAX zegaryW dobie coraz lepszej dostępności do połączeń lotniczych coraz popularniejsze jest również korzystanie z wypożyczalni samochodowych, które umożliwiają niezależność od publicznych środków komunikacji oraz szybkie przemieszczanie się. ... więcej »

» Logistyka dla biznesu – wsparcie małych i dużych firm 2014-06-09
  Ford Transit - europejska premieraDużo przedsiębiorstw decyduje się obecnie na zlecanie obsługi logistycznej zewnętrznym firmom. To korzystne rozwiązanie z punktu widzenia nie tylko kosztów, które mogą być obniżone, to jeszcze dodatkowo jakości obsługi – profesjonalnej, terminowej i bezp... więcej »

» Nowoczesna lokalizacja GPS nie tylko dla firm 2014-06-03
  Mapa zasieguZ lokalizatorów GPS zamontowanych w samochodach korzystają dziś nie tylko użytkownicy firmowi, ale i szerokie grono użytkowników indywidualnych. System GPS umożliwiający błyskawiczne stwierdzenie, gdzie w danym momencie znajduje się konkretny pojazd, zyskuje c... więcej »

» Brandle - kto dobrze pozna, polubi! 2014-05-31
  Button ZrodloPoszukiwaliśmy narzędzia, które łączyłoby kilka funkcji: monitorowało redystrybucję naszych informacji w sieci, pomagało dyskretnie budować wizerunek marek klientów, wzmacniało ich taktyczne kampanie w węzłowych punktach motoryzacyjnego internetu, a jednocześn... więcej »

» Nowe zasady odliczania VAT od samochodów ciężarowych do 3,5 t. 2014-05-23
  Ford Transit - europejska premieraW marcu 2014 r. wziąłem w leasing samochód Renault Master ze skrzynią – chłodnią o ładowności do 3,5 t. Zaraz po odebraniu auta w tym samym miesiącu przeprowadziłem badanie techniczne, w ramach którego uzyskałem zaświadczenie o spełnieniu warunków VAT-4,... więcej »

» Montaż klimatyzacji w samochodzie – najważniejsze porady 2014-05-23
  Ford serwisKlimatyzacja poprawia komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Głównym jej zadaniem jest podtrzymanie odpowiednich parametrów powietrza dostosowanych do potrzeb – schładza gorące powietrze w upalne dni oraz je osusza, zapobiegając zaparowywaniu o... więcej »

» Jakiemu warsztatowi powierzyć przegląd samochodu z turbosprężarką? 2014-05-15
  TurbinaPrzegląd techniczny jest jedną z ważniejszych czynności, które musimy okresowo wykonywać w związku z posiadaniem auta. Najlepiej powierzyć go profesjonalnemu warsztatowi. Lista elementów do przejrzenia jest dość długa i w zasadzie zależy od rodzaju samochodu o... więcej »

» Statystyki śmiertelne wypadków drogowych 2014-05-12
  wypadekPolskie drogi należą do jednych z najniebezpieczniejszych w całej Europie, o czym informowała już w 2011 roku Komisja Europejska. Na przestrzeni ostatnich lat niewiele zmieniło się w tej kwestii. Brawura i jazda pod wpływem alkoholu powodują, że Polacy bardzo ... więcej »

» Samochodem przez Chorwację: jak zaplanować taką podróż? 2014-05-08
  ChorwacjaNiezależność, wygoda oraz możliwość zwiedzania Chorwacji na własną rękę – oto zalety podróżowania po tym kraju samochodem. Jak zaplanować taką podróż? ... więcej »

» Brak OC – oszczędność czy głupota właścicieli samochodów? 2014-05-08
  Wymogiem prawnym w Polsce jest wykupienie ubezpieczenia OC dla zarejestrowanego pojazdu mechanicznego. Niestety, jak pokazują statystyki, wielu kierowców lekceważy ten obowiązek. Jest to oszczędność czy zwykła głupota?... więcej »

» Rejestratory jazdy w każdym samochodzie 2014-04-28
  wypadekW mediach wielokrotnie podaje się informacje o godnej naśladowania postawie obywatelskiej, polegającej na zgłaszaniu organom policji i służbom drogowym przypadków prowadzenia pojazdu przez uczestnika ruchu drogowego pod wpływem alkoholu. Kiedy kierowcy zauważą... więcej »

» Dlaczego warto dbać o filtry samochodowe? 2014-03-11
  Jeep Compass deska detal dźwignia zmiany biegówFiltry samochodowe to niezwykle ważne elementy konstrukcji auta, które obecne są w każdym rodzaju pojazdów. Mają bezpośredni wpływ na stan współpracujących z nimi części samochodowych, przez co warto dbać o ich prawidłową eksploatację. Na co należy zwrócić szc... więcej »

» Kupujemy opony letnie 2014-02-27
  Początek wiosny wiąże się nierozłącznie z wymianą ogumienia. Podpowiadamy więc, na które modele gum najlepiej się zdecydować.... więcej »

» Dobre opony to bezpieczny samochód 2014-02-26
  Bridgestone Dueler HP SportW pismach motoryzacyjnych i na portalach internetowych zajmujących się problematyką samochodową można znaleźć dziesiątki artykułów poświęconych oponom, ich rodzajom, właściwościom i producentom. Nieprzerwanie toczy się dyskusja związana z koniecznością okresow... więcej »

» Ranking pięciu najpopularniejszych producentów opon zimowych 2014-02-07
  W związku z tym, że sezon na opony zimowe jest już w pełni, można pokusić się o pewnie podsumowania. Dlatego też postanowiliśmy przygotować ranking, który wskazuje, którzy producenci opon przystosowanych do jazdy po śniegu i lodzie cieszą się obecnie największ... więcej »

» Zmiana samochodu przy ograniczonym budżecie 2014-02-07
  Honda - Genewa 2011Wymiana auta na nowszy model zawsze wiąże się z wysokimi kosztami. Aby uniknąć tego typu wydatków, wielu użytkowników samochodów decyduje się na maksymalną eksploatację posiadanego już pojazdu, zapominając o tym, że zdobycie dodatkowych środków na zakup „... więcej »

» Jak kierowcy mogą sobie radzić z dziurawymi drogami? 2014-02-07
  BFGoodrich Winter Slalom KSIStan polskich dróg, choć w ostatnich latach uległ znacznej poprawie, nadal pozostawia wiele do życzenia. Jako ich użytkownicy pozostajemy bezradni i ponosimy straty, które niekiedy okazują się wyjątkowo dotkliwe. Uszkodzona opona czy skrzywione koło – po... więcej »

1 2 3 4 [5] 6
Wyświetlane: 80 - 100 z 103 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © WCOTY


A jednak się kręci
Najczęściej oglądane

Zdjecie dnia

Fotografia z artykułu:
Znamy ceny DS 3 CROSSBACK!

Zdjecie miesiaca


Fotografia z artykułu:
Znamy ceny DS 3 CROSSBACK!

© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |