|
» Touareg dla wybrednych |
2010-10-12 |
|
Volkswagen Touareg Exclusive Edition to propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i cenią sobie komfort podróżowania.... więcej »
|
 |
» Podwójne zwycięstwo Yamahy |
2010-10-11 |
|
Miniona runda MotoGP w Malezji była prawdziwą ucztą dla Yamahy. Po ciężkiej kontuzji na najwyższym stopniu podium ponownie stanął Valentino Rossi.... więcej »
|
 |
» Srebro dla Magazynu Hondy EMOCJE |
2010-10-10 |
|
Cieszymy się ze wspólnego sukcesu Hondy Poland i agencji Moto Target. Nasz Magazyn „Emocje” otrzymał drugą nagrodę w ogólnopolskim konkursie wydawnictw customowych AGAPE. Konkurowało aż 96 publikacji.... więcej »
|
 |
» Nowa Mazda5 debiutuje na polskim rynku |
2010-10-08 |
|
Nowa Mazda5 pojawi się w polskich salonach pod koniec listopada br. Wersje z silnikiem wysokoprężnym będą dostępne w styczniu 2011 r. Zamówienia można jednak składać już teraz.... więcej »
|
|
» Audi quattro concept  |
2010-10-08 |
|
Z okazji 30. jubileuszu quattro Audi zaprezentowało na Paryskim Salonie Samochodowym 2010 model studyjny - Audi quattro concept. Samochód ten wyposażony w pięciocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 300 kW (408 KM), z lekkim nadwoziem i naturalnie najno... więcej »
|
|