FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1635 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1114 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Ford prezentuje zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny Tourneo Connect
Autor: Piotr S.  Dodano: 2021-10-12
Wyświetlono: 728 razy
Ford prezentuje zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny Tourneo Connect
Ford prezentuje nowy wielozadaniowy model Tourneo Connect, który podnosi w rodzinie modeli Tourneo standardy pod względem stylu, przestrzeni i wszechstronności.
foto © Ford

Nowy Tourneo oferuje idealne rozwiązanie dla pełnego zajęć stylu życia, z komfortowym i bardzo elastycznym wnętrzem, pełną funkcjonalnością siedmiomiejscowego nadwozia i wyborem dwóch jego długości, aby zaspokoić wszelkie potrzeby. Samochód doskonale nadaje się niemal do wszystkiego, od transportu sprzętu kempingowego i sportowego, po praktyczne i nietypowe zadania pojazdu dla małych firm.
 
Przemyślana, wyposażona w systemy łączności kabina wprowadza najnowsze rozwiązania cyfrowego kokpitu, a kompleksowy zestaw zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę sprawia, że nowy Tourneo Connect jest wygodny i łatwy w prowadzeniu. Wśród nowych funkcji znalazł się asystent jazdy, który redukuje stres oraz system Pro Trailer Backup Assist, ułatwiający manewrowanie podczas holowania przyczepy.
 
W Tourneo Connect debiutuje również zwiększający pewność siebie system napędu na wszystkie koła oraz nowa, automatyczna skrzynia biegów dla modeli z silnikiem benzynowym. Obie opcje związane są z rozszerzoną gamą nowych silników benzynowych i wysokoprężnych, które mają oferować najwyższą w tym segmencie oszczędność. ¹
 
„Nowy Tourneo Connect jest pierwszym pojazdem ekscytującej nowej generacji w rodzinie modelu Tourneo. Jego nowa, świeża stylistyka, wszechstronność siedmiomiejscowego wnętrza, nowy system napędu na wszystkie koła oraz wszystkie najważniejsze funkcje łączności stanowią wróżącą sukces kombinację zalet, którą możemy teraz zaoferować naszym klientom - powiedział Hans Schep, dyrektor generalny Ford Pro, Europe. „Dopracowaliśmy cechy, które cenią klienci i podnieśliśmy ich stopień zaawansowania, tworząc nowego Tourneo Connect gotowego na każde wyzwanie – niezależnie od tego, czy jest to praca, czy rozrywka.”
 

Funkcjonalne, praktyczne wnętrze

Nowy Tourneo Connect oferuje miejsce dla siedmiu osób, zarówno w modelach z krótkim rozstawem osi L1, jak i długim rozstawem osi L2, co wiąże się ze zwiększeniem wygody i walorów praktycznych. Gdy drugi i trzeci rząd siedzeń nie są używane, można je złożyć, pochylić lub wymontować, aby uzyskać przestronną przestrzeń bagażową na sprzęt roboczy lub sportowy. Przednie siedzenie pasażera składa się na płasko, umożliwiając bezpieczny przewóz w pojeździe przedmiotów o długości do 3 metrów, takich jak kajaki, meble do samodzielnego montażu lub drewno. ²
 
Nowe wnętrze oferuje wyższy komfort podróży bez uszczerbku dla walorów praktycznych, którą wysoko cenią właściciele Fordów Tourneo Connect. Duże przesuwne drzwi boczne po każdej stronie pojazdu ułatwiają dzieciom i osobom starszym wsiadanie i wysiadanie w ograniczonych przestrzeniach, w których tradycyjnych drzwi nie można otworzyć dostatecznie szeroko. Wygodę zwiększają liczne uchwyty na kubki, schowki i gniazda ładowania, a dostępny panoramiczny szklany dach i dwustrefowa klimatyzacja sprawiają, że wnętrze jest bardziej przewiewne i wygodne podczas długich podróży. Trwałe, łatwe w czyszczeniu gumowe dywaniki podłogowe są dostępne jako praktyczne, chroniące wnętrze wyposażenie dodatkowe.
 
Klienci modeli Trend, Titanium i Active mogą również wybrać szczególnie ergonomiczne fotele z przedłużonym podparciem dla nóg i czterokierunkową elektryczną regulacją oparcia na wysokości odcinka lędźwiowego kręgosłupa, posiadające certyfikat niezależnej niemieckiej organizacji Aktion Gesunder Rücken e.V. (AGR) - Kampanii na rzecz Zdrowszych Pleców.
 
Po wyjęciu drugiego i trzeciego rzędu siedzeń Tourneo Connect oferuje przestrzeń ładunkową o długości 3,1 m³ w modelach L2 i 2,6 m³ w modelach L1.²  Maksymalne długości przestrzeni wiele mówią o możliwościach przewożenia dłuższych przedmiotów lub nieporęcznego sprzętu rekreacyjnego - długości te wynoszą 2265 mm za pierwszym rzędem siedzeń, 1452 mm za drugim i 629 mm za trzecim rzędem w przypadku wariantów L2 (oraz 1.913 mm, 1100 mm i 317 mm w przypadku wariantów L1). ²
 
Starannie dobrane materiały i wykończenie zastosowane w kabinie Tourneo Connect odpowiadają za wrażenie komfortu klasy premium w całej gamie modelowej. Sprzyjają temu unikalne rozwiązania dla każdego z wariantów wyposażenia, takie jak stylowa niebieska grafika i kontrastowe szwy w modelu Active.
 

Wyróżniające wzornictwo zewnętrzne

Nowy Tourneo Connect charakteryzuje się śmiałym i ekspresyjnym językiem wzornictwa, charakterystycznym dla najnowszych samochodów osobowych Forda. Styl przedniej części samochodu określają mocne, wyrzeźbione linie tworzące sportowe skojarzenia, a przy tym każda z wersji samochodu otrzymała swój własny, charakterystyczny wygląd.
 
Wersja Active inspirowana SUV-ami Forda oferuje połączenie surowego stylu i najwyższej jakości detali. Przeznaczone wyłącznie dla niej, 17-calowe felgi aluminiowe mają dwukolorowe wykończenie z ciemnego, obrabianego metalu, stanowiące element charakterystycznego wyglądu wersji Active, na który składają się ponadto: wlot powietrza ze strukturą plastra miodu, dolny spoiler zderzaka przedniego w kolorze srebrnym oraz dodatkowe listwy wokół nadkoli, progów i zderzaków. Paleta dziesięciu zróżnicowanych, żywych kolorów lakieru obejmuje nowy Boundless Blue, wyjątkowy kolor przygotowany na premierę Tourneo Connect Active.
 
Ekskluzywne wzory felg i detale wykończenia stanowią kontynuację silnego zróżnicowania w całej gamie, zapewniając klientom wybór najbardziej pożądanej wersji, która najlepiej odpowiada ich stylowi życia. Kolejne wersje Tourneo Connect:
 
 - Sport - wyraziste pasy na masce silnika, bardziej dynamicznie wystylizowana dolna część przedniego zderzaka, 17-calowe ciemne obręcze kół z lekkiego stopu,
 - Titanium - satynowe chromowane detale, przyciemniane szyby, 16-calowe felgi aluminiowe,
 - Trend - czarna ramka przedniego wlotu powietrza wykończona na wysoki połysk, stylowe kołpaki kół

 

Zupełnie nowe rozwiązania cyfrowego kokpitu

Wszystkie wersje Tourneo Connect są wyposażone w duży, przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy umieszczony na desce rozdzielczej, dzięki któremu kierowca ma w zasięgu ręki kontrolę nad kluczowymi systemami pojazdu. Ekran o przekątnej 8,25 cala jest wyposażeniem standardowym, ale klienci mogą otrzymać na życzenie 10-calowy ekran w każdej wersji Tourneo Connect. Ekran dotykowy zawiera elementy sterujące nawigacją, systemem audio i klimatyzacją w kabinie, natomiast inne funkcje, takie jak łączność z telefonem, informacje o pojeździe i konfiguracja systemu audio, są pogrupowane w podmenu, dzięki czemu nie rzucają się w oczy podczas jazdy.
 
Klienci mogą również zamówić zaawansowany wyświetlacz cyfrowy, który zastąpi tradycyjne wskaźniki zegarowe. Taki wyświetlacz jest standardem w modelach Sport, jest też dostępny w wersjach Titanium i Active. Cyfrowy zestaw wskaźników posiada ekran o przekątnej 10,25-cala, zastępujący klasyczny zestaw zegarów i lampek kontrolnych. Może on współpracować z centralnym systemem informacyjno-rozrywkowym, oferując w ten sposób kierowcy jeszcze więcej informacji i możliwości kontroli. Na ekranie w jego górnej części pojawiają się ostrzeżenia o innych pojazdach, odczytane ograniczenia prędkości i wskaźnik załączonego biegu, co ułatwia odczyt tych informacji umieszczonych powyżej głównych wskazań konfigurowalnego wyświetlacza:
 
 - Podsumowanie - informacja o bieżącej podróży,
 - Classic – cyfrowa symulacja tradycyjnego prędkościomierza i obrotomierza,
 - Nawigacja – mapa aktualnej trasy i wskazówki nawigacyjne,
 - Driver Assist - stan aktywnych systemów wspomagania kierowcy w pojeździe
 
Pojazdy z 10-calowym ekranem dotykowym są wyposażone w modem FordPass Connect, który umożliwia użytkownikom nieprzerwane pozostawanie w kontakcie ze światem podczas podróży. ⁴ Dostępna nawigacja online ⁵ wykorzystuje dane z chmury, aby zaoferować dodatkowe bieżące odczyty, w tym raporty o ruchu drogowym i alternatywne trasy, pobliskie stacje paliw, łącznie z cenami paliw i godzinami otwarcia, aktualizacje map online oraz szczegóły dotyczące parkowania, w tym dostępność, odległość i cenę parkingów.
 
Użytkownicy Tourneo Connect mogą zdalnie uzyskać dostęp do większej ilości informacji za pomocą aplikacji na smartfony FordPass lub FordPass Pro. 6 Korzystając ze swojego telefonu, mogą sprawdzać i kontrolować:
 
 - Status świateł, okien i drzwi,
 - Blokowanie i odblokowywanie zamków drzwi,
 - Lokalizację pojazdu i miejsce na parkingu, w tym adres i czas postoju,
 - Średnie zużycie paliwa,
 - Raporty o stanie pojazdu, ułatwiające zapobiegawczą obsługę techniczną i pozwalające na unikanie nieplanowanych przestojów
 

Nowe poziomy wspomagania kierowcy

Tourneo Connect oferuje 19 systemów i funkcji wspomagających kierowcę, dzięki którym podróże stają się wygodniejsze, mniej kłopotliwe i bezpieczniejsze. Bogata specyfikacja standardowa obejmuje:
 
 - Układ Pre-Collision Assist z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego i ostrzegania przed kolizją czołową ⁷
 - System utrzymania na wybranym pasie ruchu ⁷
 - System monitorowania koncentracji kierowcy
 - Tempomat ⁷
 - Regulowany ogranicznik prędkości ⁷
 - Wspomaganie ruszania pod górę ⁷
 - Czujniki parkowania przednie i tylne ⁷
 
Dostępne są także: Adaptacyjny tempomat, ⁷ System rozpoznawania znaków drogowych, ⁷ System monitorowania martwego pola ⁷, System monitorowania ruchu poprzecznego ⁷.
 
W nowym Tourneo Connect wprowadzono również nowe pakiety systemów wspomagających kierowcę. Pakiet Parking Pack wzbogacono o system Active Park Assist z funkcją Park Out Assist, ⁷ który może zidentyfikować i automatycznie wjechać i wyjechać z prostopadłych i równoległych miejsc parkingowych, podczas gdy kierowca kontroluje pedał gazu, hamulec i wybór biegów.
 
Pakiet Towing Assist zawiera nowy system Pro Trailer Backup Assist, ⁷ który pomaga zapobiegać lub zmniejszać ryzyko "składania się" przyczepy podczas cofania. System daje nawet niedoświadczonym kierowcom pewność manewrowania za pomocą pokrętła regulacji lusterek bocznych, bez korzystania z kierownicy, aby kontrolować kierunek cofania pojazdu i przyczepy. Jednocześnie kamera cofania i czujniki Tourneo Connect wykrywają obrys przyczepy i wyświetlają wskazówki na ekranie pomagając kierowcy w manewrowaniu.
 
Modele Tourneo Connect wyposażone w automatyczną skrzynię biegów PowerShift mogą być również wyposażone w inteligentny tempomat adaptacyjny z funkcją centrowania na pasie ruchu, ⁷ zapewniający pomoc przy przyspieszaniu, hamowaniu i kierowaniu w celu zmniejszenia stresu kierowcy na autostradach lub w ruchu miejskim.
 
Elektryczny hamulec postojowy jest standardowo montowany we wszystkich wersjach Tourneo Connect, co pozwala zwolnić miejsce w kabinie i ułatwia prowadzenie pojazdu. Umożliwia to również korzystanie z funkcji Auto Hold ⁷ ułatwiającej ruszanie pod górę.
 
W wersji Sport standardowo montowany jest system adaptacyjnego oświetlenia przedniego (Adaptive Front Lighting System) ⁷, który inteligentnie rozpoznaje różne scenariusze jazdy, takie jak jazda po autostradzie, w mieście, po drogach lokalnych i na skrzyżowaniach, odpowiednio zmieniając kształt i jasność wiązki światła reflektorów, aby zoptymalizować widoczność i ograniczyć oślepianie innych użytkowników dróg. Standardem są również automatyczne światła drogowe oraz reflektory i światła tylne wykonane w technologii LED.
 
Oprócz zaawansowanych rozwiązań wspomagających kierowcę, nowy Tourneo Connect może być wyposażony w elementy zwiększające wygodę, jak podgrzewana przednia szyba Quickclear, wycieraczki z czujnikiem deszczu i podgrzewane lusterka boczne.
 

Najwyższa w tej klasie oszczędność

Według oczekiwań Forda, przemyślana oferta silników benzynowych i wysokoprężnych zapewni nowemu Tourneo Connect wiodącą w swojej klasie wydajność, przy przewidywanym zużyciu paliwa 4,9 l/100 km i emisji CO2 127 g/km ¹ dla najekonomiczniejszej wersji samochodu. Oprócz wprowadzenia po raz pierwszy napędu na wszystkie koła do samochodu wielozadaniowego, gama układów napędowych obejmuje również opcję automatycznej skrzyni biegów dla silników benzynowych i wysokoprężnych dostępną w obu wariantach długości nadwozia.
 
Gama czterocylindrowych turbodoładowanych silników obejmuje jednostkę benzynową o pojemności skokowej 1,5 litra EcoBoost dysponującą mocą 114 KM i momentem obrotowym 220 Nm ¹ oraz dwa silniki wysokoprężne 2,0 litra EcoBlue rozwijające moc 122 KM i moment obrotowy 320 Nm lub moc 102 KM i moment obrotowy 280 Nm. ¹ W wyposażeniu standardowym wszystkich wersji oferowany jest układ Auto Start-Stop, obniżający zużycie paliwa. Oba silniki wysokoprężne wyposażone są w innowacyjny system "podwójnego dozowania", który wtryskuje dodatek AdBlue przed dwoma selektywnymi katalizatorami w celu redukcji tlenków azotu. Silniki są kompatybilne z alternatywnymi paliwami Hydrotreated Vegetable Oil (HVO) i Gas to Liquids (GTL).
 
Wszystkie modele są standardowo wyposażone w płynnie działającą sześciobiegową manualną skrzynię biegów. Siedmiobiegowa, automatyczna przekładnia dwusprzęgłowa PowerShift zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń, gwarantując osiągi porównywalne do skrzyni manualnej, a jednocześnie komfort i wygodę obsługi skrzyni automatycznej. Łopatki zmiany przełożeń zamontowane za kierownicą i tryb sportowy zwiększają doznania u kierowców ceniących bardziej bezpośrednie wrażenia z jazdy.
 
Po raz pierwszy w Tourneo Connect kierowcy mogą korzystać z napędu na wszystkie koła, który zwiększa przyczepność na luźnych i śliskich nawierzchniach, dając większą pewność prowadzenia. System automatycznie rozdziela moment obrotowy pomiędzy koła w zależności od warunków jazdy i przyczepności kół do nawierzchni, pomagając kierowcy utrzymać tempo jazdy w trudniejszych warunkach. 
 
Napęd na wszystkie koła jest dostępny w modelach wyposażonych w 2,0-litrowy silnik wysokoprężny EcoBlue o mocy 122 PS oraz sześciobiegową manualną skrzynię biegów i nie ogranicza przestrzeni wewnątrz pojazdu ani wysokości załadunku. Dla klientów, którzy często jeżdżą po nierównych nawierzchniach, dostępna jest fabrycznie montowana osłona pod silnikiem.


Źródło: Ford, Mototarget

 Pisaliśmy również
» Ford Mustang Mach-E z tytułem Car of the Year Polska
» Ford i Redwood Materials łączą siły wokół recyklingu akumulatorów w obiegu zamkniętym
 Inne artykuły
» Ford Mustang Mach-E z tytułem Car of the Year Polska 2021-12-02
  Ford Mustang Mach-E Car of the Year Polska Nowy, całkowicie elektryczny SUV Forda – Mustang Mach-E zwyciężył w prestiżowym konkursie Car of the Year Polska. W tegorocznej edycji plebiscytu wystartowało 37 debiutujących na polskim rynku modeli, spośród których jury wyłoniło finałową piątkę. Decydu... więcej »

» Europa ma stać się liderem elektryfikacji zgodnie z programem Nissan Ambition 2030 2021-11-30
  Nissan Ambition 2030 Nissan Motor Co., Ltd. zaprezentował program Nissan Ambition 2030 – nową, długofalową wizję firmy, która zakłada przede wszystkim zwiększanie możliwości w zakresie mobilności. W odpowiedzi na kluczowe potrzeby środowiska, społeczeństwa i klientów, Nissan... więcej »

» Kierowca wyścigowy Jordi Gené sprawdza granice CUPRY Formentor VZ5 2021-11-29
  CUPRA Formentor VZ5 Formentor VZ5 przeszedł testy z udziałem kierowcy wyścigowego Jordiego Gené na torze Motorland Aragón w Hiszpanii. Celem było sprawdzenie pięciu trybów jazdy w różnych warunkach. Tryb Drift, oferujący najbardziej sportowe emocje, jest dostępny wyłącznie w mode... więcej »

» CUPRA Born w finałowej siódemce Car of the Year 2022 2021-11-29
  Cupra Born 2021 CUPRA Born, pierwszy w 100% elektryczny samochód marki, znalazł się na krótkiej liście samochodów nominowanych do nagrody Car of the Year 2022. To drugie z rzędu wyróżnienie w trzyletniej historii hiszpańskiej marki. W zeszłym roku wśród 7 najlepszych samochod... więcej »

» Ford i Redwood Materials łączą siły wokół recyklingu akumulatorów w obiegu zamkniętym 2021-11-29
  Ford i Redwood Materials Ford Motor Company i Redwood Materials ogłosiły współpracę w celu opracowania recyklingu i krajowego łańcucha dostaw akumulatorów do pojazdów elektrycznych. Celem Forda i firmy Redwood jest uczynienie pojazdów elektrycznych bardziej ekologicznymi, obniżenie ko... więcej »

» Nissan przedstawia wizję Ambition 2030 2021-11-29
  Nissan Ambition 2030 Nissan Motor Co., Ltd. zaprezentował dziś program Nissan Ambition 2030 – nową, długofalową wizję firmy, która zakłada przede wszystkim zwiększanie możliwości w zakresie mobilności. W odpowiedzi na kluczowe potrzeby środowiska, społeczeństwa i klientów, N... więcej »

» Ford Mustang Mach-E zwycięzcą plebiscytu The Best of Moto 2021-11-28
  Mach-E The Best of Moto Ford Mustang Mach-E kolejny raz pozostawił konkurencję w tyle i zwyciężył w plebiscycie The Best of Moto 2021. W trakcie wręczania statuetki jurorzy podkreślili, że choć tegoroczna stawka była wyjątkowo wyrównana, to czytelnicy nie mieli wątpliwości i swoimi g... więcej »

» Mazda napędzana paliwem biodiesel nowej generacji wzięła udział w japońskim wyścigu Super Taikyu Race 2021-11-25
  Mazda Super Taikyu Race W ramach nieustannego dążenia do osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, Mazda Motor Corporation wzięła udział w wyścigu Super Taikyu Race w Okayamie (Japonia), który odbył się w weekend 13-14 listopada na torze Okayama International Circ... więcej »

» Używane akumulatory z samochodów elektrycznych Nissana znajdują nowe przeznaczenie 2021-11-25
  Nissan LEAF Wroclaw Nissan opracowuje obecnie zupełnie nowy sposób łączenia technologii stosowanych w kolejnictwie i samochodach elektrycznych. East Japan Railway Company (JR East), jeden z wiodących japońskich przewoźników kolejowych, testuje możliwości wykorzystania akumulatoró... więcej »

» Audi RS e-tron GT innowacją motoryzacyjną roku plebiscytu "The Best of Moto" dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników 2021-11-25
  Audi e-tron GT Dziś w Warszawie uroczyście wręczono statuetki zwycięzcom poszczególnych kategorii organizowanego przez serwis Moto.pl plebiscytu „The Best of Moto”. Głosami internautów i jurorów najlepszym samochodem w kategorii „Innowacja motoryzacyjna rok... więcej »

» „Instrukcja obsługi elektromobilności” – poradnik dla początkujących kierowców samochodów elektrycznych 2021-11-25
  ID.3 Volkswagen Group Polska wraz z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych, przygotował praktyczny poradnik użytkowania samochodu elektrycznego. Na 32 stronach szczegółowo opisano najważniejsze zagadnienia związane z użytkowaniem samochodu elektrycznego, pocz... więcej »

» Co łączy Tequilę i samochody? O świadomym podejściu do produkcji w Fordzie 2021-11-25
  Ford Tequila Materiały używane przy produkcji pojazdów nie wpływają pozytywnie na ochronę środowiska. Dlatego Ford dąży do wykorzystywania w swoich procesach wyłącznie odnawialnych materiałów lub tych pochodzących z recyklingu. Pod warunkiem oczywiście, że zapewniają one o... więcej »

» Światowy debiut nowej Kia Niro podczas Seul Mobility Show 2021 2021-11-25
  Kia Niro Kia Corporation, podczas Seul Mobility Show 2021, po raz pierwszy zaprezentowała dziś nowe Niro. Za sprawą tego modelu Kia chce udostępnić zrównoważoną mobilność jak najszerszej grupie odbiorców.... więcej »

» Astara - nowa koncepcja biznesowa i nowa nazwa Berge Auto 2021-11-25
  MMC ASTARA Bergé Automoción, właściciel MMC Car Poland – generalnego dystrybutora samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce, przedstawia swoją nową markę, pod którą będzie rozwijać własny ekosystem dystrybucji i mobilności.... więcej »

» Ford Ranger nowej generacji zaoferuje zaawansowane technologicznie systemy, inteligentną łączność, wyższe parametry użytkowe i wszechstronność 2021-11-24
  Ford Ranger nowej generacji Ford zwrócił uwagę światowego rynku pick-upów, prezentując najbardziej przemyślanego, wszechstronnego Rangera w historii modelu.... więcej »

» Rodzina Mustanga rozrasta się o Mustanga Shelby GT500 Heritage Edition oraz pierwszą w historii Coastal Limited Edition 2021-11-24
  Mustang Shelby GT500 Heritage Edition Ford zaprezentował nowe edycje specjalne Forda Mustanga na 2022 rok – Mustang Shelby® GT500® Heritage Edition, a także Mustang Coastal Limited Edition. Przy okazji do rodziny Mustanga dołączył wyjątkowy kolor – Code Orange. ... więcej »

» Honda CB650R na rok 2022 2021-11-24
  22YM HONDA CB650R Honda CB650R, motocykl wagi średniej, z linii modeli Neo Sports Cafe nadal cieszy się sporą popularnością. Specyfikacja modelu obejmuje: widelec Showa z dużym tłokiem i z rozdzielonymi funkcjami pracy (Separate Function Big Piston), wysokoobrotową, czterocylin... więcej »

» Honda Forza 125 na rok 2022 2021-11-24
  22YM HONDA FORZA 125 zaliczany do segmentu premium skuter klasy sport/GT – Forza 125, w wersji na rok 2022, utrzyma popularność wśród klientów dzięki nowym opcjom kolorystycznym. Lista wyposażenia standardowego obejmuje: system regulacji momentu obrotowego HSTC, elektryczną ... więcej »

» Honda ADV350 na rok 2022 2021-11-24
  HONDA ADV350 NA ROK 2022 Nowy skuter w gamie jednośladów Hondy, ADV350, łączy twardy, przygodowy styl swojego krewniaka, modelu X-ADV, z solidną charakterystyką podwozia, które otrzymało ramę wykonaną ze stalowych rur, widelec USD 37 mm oraz tylne amortyzatory z zewnętrznym zbiornikie... więcej »

» Honda CBR1000RR-R Fireblade SP na rok 2022 2021-11-24
  HONDA CBR1000RR-R FIREBLADE SP 30TH CBR1000RR-R Fireblade SP z roku modelowego 2020 był zupełnie nowym motocyklem, zbudowanym ze zdecydowanym naciskiem na jazdę torową. W modelu na rok 2022 rozwój czterocylindrowego, rzędowego silnika o mocy maksymalnej 217,5 KM (160 kW) osiąganej przy 14500 obr... więcej »

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209
Wyświetlane: 0 - 20 z 24164 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © WCOTY


A jednak się kręci
Najczęściej oglądane
© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |