FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1649 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1122 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Promowana firma
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
Nowości motocyklowe na rok 2021
  Dodano: 2020-11-10
Wyświetlono: 271 razy
Nowości motocyklowe na rok 2021
Honda Motor Europe przedstawiła gamę zmodernizowanych motocykli i skuterów, które dołączają do europejskiej oferty na rok 2021.
foto © Honda Motocykle

  • Jednoślady przeznaczone do codziennych dojazdów, wypraw w nieznane, a także komfortowej jazdy po autostradach
  • Flagowy, bezowiewkowy reprezentant stylu "Neo Sports Café" – CB1000R – doczekał się zmian technicznych i stylistycznych
  • CB1000R 'Black Edition' wprowadza nowe podejście estetyczne do gamy Neo Sports Cafe
  • Najmniejszy z modeli Neo Sports Cafe - CB125R - otrzymuje nowy silnik o większej mocy i z wyższym momentem obrotowym, jest też pierwszym motocyklem o pojemności 125 cm3, w którym zastosowano przedni widelec Showa ‘Big Piston’
  • Zarówno „dwukołowy SUV” X-ADV, jak i niezwykle wszechstronny NC750X przeszły kompleksową modernizację silnika, podwozia, systemów i stylistyki
  • W modelach CB1000R, NC750X i X-ADV wprowadzono nowe rozwiązania z zakresu łączności, dostępne z systemem kontroli głosowej Honda Smartphone Voice Control
  • W ofercie skuterów pojawi się nowy model SH350 oraz zmodernizowane modele SH Mode i PCX125
  • Nowe jednoślady Hondy spełniają normę EURO5

 

 

Zmiany w gamie jednośladów Hondy na rok 2021 dotyczą pojazdów różnych klas – zarówno tych do codziennych dojazdów, jak i maszyn typu adventure czy roadster. To kontynuacja technicznej ewolucji, ogłoszonej wcześniej dla jedenastu innych modeli*. Honda nadal rozszerza swoją wyjątkowo bogatą, zróżnicowaną ofertę jednośladów dla kierowców w każdym wieku, z różnym poziomem doświadczeń i preferujących różne style jazdy.

 

Codzienne środki transportu

 

Szeroki wachlarz oszczędnych, przyjaznych dla środowiska, zaawansowanych technicznie skuterów oraz małych motocykli Hondy obejmuje stylowe pojazdy z segmentu sports/GT, jak Forza 350 i Forza 125, obok popularnych, bardziej klasycznych skuterów rodziny SH, radosnego MSX125 Grom, superwydajnego CB125F i zawsze popularnego PCX125.

 

SH350i

 

Dzięki nowemu, mocniejszemu silnikowi eSP+ o pojemności 350 cm3, obecny model SH300i ustępuje miejsca SH350i, który będzie flagowym skuterem serii SH. Oprócz dodatkowej pojemności skokowej, otrzymał on modyfikacje w układach dolotowym i chłodzenia silnika, co zaowocowało jeszcze lepszymi przyspieszeniami i największą mocą w tej klasie skuterów.

 

 

Bardziej muskularny SH350i zyskał również nowy zestaw wskaźników LCD, kierunkowskazy z funkcją sygnału awaryjnego hamowania oraz port ładowania USB. Dodano też system bezkluczykowy Honda Smart Key i system kontroli momentu obrotowego silnika Honda Selectable Torque Control, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę kierowcy.

 

SH Mode

 

Innym przykładem z gamy SH, jest stylowy model SH Mode, który w wersji na rok 2021 został wyposażony w nowy, umieszczony w lżejszej ramie, mocniejszy silnik eSP+, który zapewnia wyjątkowo niskie zużycie paliwa, wynoszące 2,1 l/100 km.

 

 

Praktyczne walory skutera poprawia zwiększona powierzchnia podłogi, port ładowania USB, bardziej pojemny schowek pod siedzeniem (i nowy schowek z przodu) oraz system bezkluczykowy Honda Smart Key. Odświeżono też wygląd skutera, przeprojektowując jego przód, dodając reflektor LED oraz wprowadzając nowe wzornictwo kół.

 

PCX125

 

Skuter PCX125, zajmujący drugie miejsce w Europie pod względem sprzedaży, jest teraz napędzany mocniejszym i bardziej oszczędnym, czterozaworowym, chłodzonym cieczą silnikiem eSP+, wyposażonym w układ kontroli momentu obrotowego Honda Selectable Torque Control (HSTC). 

 

 

Zupełnie nowe nadwozie – od przeprojektowanego reflektora LED, poprzez charakterystyczne światła do jazdy dziennej, aż po tylne światło w kształcie litery X – zyskało bardziej futurystyczny wygląd. 

 

Nowa, lżejsza, stalowa rama, wraz z dłuższymi i większymi podwójnymi amortyzatorami tylnymi oraz nowymi kołami z większymi oponami, poprawiają zwinność i komfort jazdy skuterem. Dzięki bardziej pojemnemu schowkowi pod siedzeniem (o 2,4 litra – do 30,4 litra) oraz portowi ładowania USB, pojazd zyskał też nowe walory praktyczne.

 

Motocykle dla podróżników

 

Poza nowymi zestawami kolorów, przedstawionymi na początku tego roku dla modeli CB500X i CRF1100L Africa Twin, kompleksowe aktualizacje wersji na rok 2021 otrzymają dwie maszyny Hondy z pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się w Europie motocykli "on-off" – NC750X i X-ADV.

 

NC750X

 

Oszczędna, wszechstronna i uniwersalna Honda NC750X staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki udoskonaleniom silnika i podwozia oraz podwyższonej funkcjonalności i zmianom stylistycznym.

 

Moc maksymalna chłodzonego cieczą, dwucylindrowego silnika o pojemności 750 cm3 wzrasta do 43 kW, a czerwona linia na obrotomierzu przesuwa się w górę o 600 obr/min. Redukcja masy o 6 kg i krótsze przełożenia pierwszych trzech biegów zapewniają jeszcze bardziej sportowe wrażenia z jazdy, co mają podkreślić ostrzejsze linie nadwozia i mniejsze owiewki.

 

 

Kierowca może dostosować charakter silnika i jego reakcje do własnych upodobań, dzięki trzem domyślnym trybom jazdy (i jednemu programowanemu), wprowadzonym wraz z elektroniczną przepustnicą Throttle By Wire. Każdy z trybów ("Sport", "Rain" i "Standard") jest powiązany z odpowiednimi mapami zmiany biegów przekładni Dual Clutch.

 

Ceniony za walory praktyczne NC750X będzie jeszcze bardziej funkcjonalny, dzięki zwiększeniu do 23 litrów pojemności centralnego schowka, wprowadzeniu nowego, pełnokolorowego zespołu wskaźników LCD, portu USB i obniżeniu siedzenia o 30 mm. Poprawiono też precyzję działania systemu kontroli momentu obrotowego, a kierunkowskazom dodano funkcję sygnału awaryjnego hamowania. Jedynie zużycie paliwa pozostawiono na dotychczasowym, atrakcyjnie niskim poziomie 3,5 l/100km.

 

X-ADV

 

Dzięki surowemu wzornictwu i duchowi przygody, X-ADV – od momentu pojawienia się na rynku w 2017 roku – tworzył nową, wyjątkową przestrzeń w motocyklowym krajobrazie. X-ADV na rok modelowy 2021 otrzymuje ważne zmiany konstrukcyjne – udoskonalenia silnika i podwozia, bardziej drapieżny wygląd oraz nowe systemy.

 

X-ADV współdzieli wiele udoskonaleń z modelem NC750X – obydwa oferują więcej sportowych doznań, dzięki mocniejszemu o 3 kW silnikowi (obecnie generującemu 43 kW mocy maksymalnej), zmienionym przełożeniom skrzyni biegów, przekonstruowanej ramie i obniżonej o 3 kg masie. W obu znajdziemy nowe tryby jazdy, które wprowadzono wraz z elektronicznie sterowaną przepustnicą (Throttle by Wire) oraz udoskonaleniami w pracy skrzyni biegów Dual Clutch i systemu kontroli momentu obrotowego Honda Selectable Torque Control.

 

 

Odświeżone wzornictwo daje poczucie solidności, do czego przyczynia się m.in. nowy, charakterystyczny akcent podwójnych świateł LED do jazdy dziennej. Zadbano również o walory praktyczne, zwiększając ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi dzięki nowej szybie, dodając schowek o pojemności 1,2 litra oraz powiększając do 22 litrów schowek pod siedzeniem, w którym obecnie znajduje się port ładowania USB.

 

X-ADV został również standardowo wyposażony w nowy system sterowania głosem Honda Smartphone Voice Control. System, który po raz pierwszy pojawił się w nowej wersji modelu Forza 750, pozwala kierowcy na korzystanie z przełączników kierownicy i poleceń głosowych (wydawanych za pośrednictwem zestawu słuchawkowego) do sterowania ważnymi funkcjami smartfona. Można w ten sposób obsłużyć połączenia telefoniczne, nawigację, biblioteki muzyczne i wiadomości, łącząc się za pomocą dedykowanej aplikacji. Wszystkie informacje są wyświetlane na nowym 5-calowym ekranie TFT.

 

Więcej nagiej maszynerii - szersza oferta Neo Sports Café

 

Linia Neo Sports Café w 2017 roku nadała świeżą tożsamość linii bezowiewkowych motocykli, łącząc inspiracje stylem café racer z ultra-minimalistycznym wyglądem.

 

Po zapowiedzianych już modernizacjach modelu wagi średniej CB650R, dwa kolejne pojazdy z tej rodziny znacząco zmieniają się w modelach roku 2021.

 

CB1000R i CB1000R Black Edition

 

Flagowy model rodziny Neo Sports Café – CB1000R – zyskał nową, bardziej minimalistyczną, „wychyloną do przodu” sylwetkę. Rozpoznawalny okrągły reflektor, umieszczony w łezkowej obudowie między goleniami widelca, odchyla się do tyłu, kierując uwagę na na mniejsze osłony boczne i wznoszącą się ku tyłowi tylną ramę pomocniczą. Misternie zaprojektowane, nowe siedmioramienne koła dodają motocyklowi estetycznej głębi. 

 

 

Wersja CB1000R Black Edition zwraca uwagę bardziej drapieżnym wyglądem. Oprócz nowych linii, wprowadza styl budowanego na zamówienie customa, a to dzięki zastosowaniu głębokiej czerni Deep Graphite Black oraz czarnym elementom, takim jak ramka reflektora, przednia osłona, golenie widelca, osłony chłodnicy, osłony airboxa, rura wydechowa i tłumik.

 

Czterocylindrowy, rzędowy silnik pochodzący z modelu CBR1000RR Fireblade, dzięki zmianom oprogramowania systemu wtrysku paliwa, oferuje bardziej płynny przyrost mocy i szybszą reakcję na działania kierowcy. Zarówno CB1000R, jak i CB1000R 'Black Edition' wyposażono w system sterowania głosowego Honda Smartphone Voice Control współpracujący z najnowszym, w pełni kolorowym, 5-calowym wyświetlaczem TFT.

 

CB125R

 

CB125R na rok modelowy 2021, wyposażony w nowy czterozaworowy silnik chłodzony cieczą, oferuje 1,2 Nm momentu obrotowego więcej, niż poprzednio i maksymalną moc 11 kW, co umożliwia prowadzenie go przez posiadaczy prawa jazdy kategorii A1. CB125R jest pierwszym na świecie motocyklem klasy 125 cm3, wyposażonym standardowo w widelec USD  Separate Function Big Piston (SFF-BP) firmy Showa. Na długiej liście zaawansowanego wyposażenia znalazły się: oświetlenie LED, wyświetlacz LCD, system hamulcowy ABS współdziałający z IMU oraz pływająca przednia tarcza hamulcowa o średnicy 296 mm, hamowana przez radialnie zamontowany 4-tłoczkowy zacisk.

 

Więcej informacji o nowych motocyklach i skuterach Hondy można znaleźć tutaj.Źródło: Mototarget.pl, Honda Motocykle

 Pisaliśmy również
» Co nowego wprowadza aplikacja Honda LogR?
» Honda otrzymuje homologację na autonomiczną jazdę
 Inne artykuły
» Nowe kompetencje na nowe czasy: Volkswagen Poznań odpowiada na potrzeby Przemysłu 4.0 2020-11-27
  Volkswagen przemysl 4.0 W przemyśle trwa wielka transformacja w kierunku cyfryzacji, robotyzacji i automatyzacji. Powstają nowe zawody, o których jeszcze 20 lat temu nikt nie myślał, a wśród specjalistów panuje przekonanie, że już teraz ludzkość musi przygotowywać się do wykonywania ... więcej »

» Honda wprowadza większą odmianę modelu Rebel 2020-11-27
  Honda CMX1100 Rebel 2021 Honda Motor Europe prezentuje kolejną nowość w swojej ofercie modelowej na nadchodzący sezon 2021: CMX1100 Rebel. ... więcej »

» Jakie jest zawieszenie nowego Volkswagena ID.4? 2020-11-27
  ID.4 w ruchu 2020 listopad Zwrotny w mieście, zwinny na pozamiejskich drogach, szybki na autostradzie – nowy Volkswagen ID.4 to samochód wszechstronny i łatwy w prowadzeniu. Przy konstrukcji zawieszenia tego elektrycznego SUV-a Volkswagen zastosował najnowszą wiedzę techniczną ... więcej »

» Sportowe, praktyczne i eleganckie: Audi Q5 Sportback i SQ5 Sportback TDI [ZDJĘCIA] 2020-11-27
  Audi Q5 Sportback 2020 Audi Q5 Sportback to trzeci po Q3 Sportback i po e-tron Sportback, CUV (crossover utility vehicle) produkowany przez koncern z Ingolstadt. To coupé o dynamicznej linii jest skierowane do klientów ceniących sobie zarówno ekspresyjną stylistykę i techniczne inno... więcej »

» Ford Polska zdobywa nagrodę Fleet Leader 2020 2020-11-27
  Ford Leader 2020 Ford Polska otrzymał tytuł Fleet Leader 2020 za kompleksową hybrydyzację gamy pojazdów SUV oraz konsekwentną rozbudowę oferty samochodów dostawczych.... więcej »

» Co nowego wprowadza aplikacja Honda LogR? 2020-11-26
  Honda LogR Honda wprowadziła do modelu Civic Type R z roku modelowego 2020 nowy, efektywny rejestrator danych, zapewniający kierowcom możliwości śledzenia i poprawy osiągów podczas jazdy. Dostępna w App Store aplikacja Honda LogR komunikuje smartfon kierowcy z komputerem... więcej »

» 70 lat sportowych modeli SEAT-a [ZDJĘCIA] 2020-11-24
  SEAT 850 Coupe Od coupé o wadze zaledwie 720 kg po komfortowe, zaawansowane technologicznie auto miejskie o mocy 150 KM – SEAT od początku działalności stawiał na kompaktowe samochody o sportowych osiągach. Od 70 lat hiszpańska marka zapewnia szerokiemu gronu odbiorców... więcej »

» Mazda najbardziej niezawodną marką w rankingu zaufania Consumer Reports 2020-11-24
  mx-5 2020 Mazda zajęła pierwsze miejsce w amerykańskim rankingu Consumer Reports jako marka posiadająca w swojej gamie najbardziej niezawodne samochody. Za Mazdą miejsca na podium zajęły Toyota i Lexus. ... więcej »

» Ford Ranger będzie teraz bardziej wszechstronny, dzięki gotowej do zabudowy wersji podwozia 2020-11-24
  Ranger bez zabudowy Ford po raz pierwszy wprowadza nową wersję Rangera, z zabudowaniem dostosowanym do potrzeb użytkowników. Klienci poszukujący specjalistycznych terenówek do nietypowych zadań uzyskają możliwość szybkiego zmodyfikowania samochodu, który jest najlepiej sprzedając... więcej »

» Przegląd zimowy w serwisach Mazdy 2020-11-20
  Mazda zima 2020 Zimowy sezon z niskimi temperaturami i szybko zmieniającymi się warunkami drogowymi zawsze stawia przed kierowcami poważne wyzwania. W tym roku z uwagi na nadzwyczajną sytuację epidemiologiczną, kierowcy szczególnie potrzebują niezawodnych i bezpiecznych samoc... więcej »

» Co Polacy sądzą na temat kierowców samochodów elektrycznych? 2020-11-20
  ID.3 2020 listopad Najnowsze badanie InsightOut Lab i Volkswagena zostało podzielone na dwie części. W pierwszej ankietowani wyrażali swoje odczucia względem posiadaczy samochodów elektrycznych. W drugiej zostali poproszeni o ocenę umiejętności prowadzenia samochodu przez właści... więcej »

» Ze świata gier do systemów bezpieczeństwa 2020-11-20
  Volvo gry symulator jazdy W tym pomieszczeniu panuje półmrok. Jego centralnym punktem jest wielki fotel samochodowy z kierownicą, pedałami, wielkim ekranem i mnóstwem przewodów. Brakuje tylko pudełek po pizzy. Czy to jama gracza komputerowego, który utracił kontakt z rzeczywistością? N... więcej »

» Honda otrzymuje homologację na autonomiczną jazdę 2020-11-18
  Traffic Jam Pilot Honda uzyskała pozwolenie na wdrożenie systemu zautomatyzowanej jazdy na poziomie 3, po otrzymaniu wymaganej homologacji typu od japońskiego Ministerstwa Ziemi, Infrastruktury, Transportu i Turystyki (MLIT). Pozwala to na wprowadzenie systemu zautomatyzowanej ... więcej »

» Nowa gama Nissana Micra na 2021 rok 2020-11-18
  Micra 2021 Nissan odmładza swój kultowy model. Odświeżona Micra to kolejny etap w rozwoju tego miejskiego samochodu, który cieszy się niesłabnącą popularnością, mimo że od chwili jego europejskiego debiutu minęło już 38 lat.... więcej »

» Nowy Ford Kuga Hybrid FHEV [FILM] 2020-11-18
  Kuga FHEV 2020 Ford poszerzył gamę modeli wyposażonych w zelektryfikowane napędy, wprowadzając na rynek nową wersję Kugi, wyposażoną w hybrydowy, benzynowo-elektryczny układ napędowy. SUV osiąga zasięg 1000 km 1 w obu trybach – hybrydowym oraz bezemisyjnym i nie wymaga... więcej »

» CUPRA opracowała 3 kolory lakierów, które są dostępne wyłącznie w modelu Formentor 2020-11-16
  Formentor kolory Przy tworzeniu pierwszego Crossovera hiszpańskiej marki projektanci skoncentrowali się nie tylko na kształcie karoserii czy rozwiązaniach technologicznych. Specjaliści marki przygotowali trzy kolory lakierów stworzone wyłącznie dla modelu Formentor. Prace nad ... więcej »

» Nowa Honda Jazz e:HEV z najwyższymi ocenami Euro NCAP przeprowadzonych według nowych kryteriów 2020-11-16
  Jazz EURO NCAP 2020 Nowa Honda Jazz e:HEV uzyskała maksymalną, pięciogwiazdkową ocenę w ostatniej rundzie testów bezpieczeństwa Euro NCAP, przeprowadzonych według nowych, bardziej rygorystycznych kryteriów.... więcej »

» Honda e pierwszym japońskim pojazdem z tytułem German Car of the Year 2020-11-16
  Honda e German Car of the Year Honda e, która jest pierwszym elektrycznym pojazdem Hondy w Europie, uzyskała tytuł „German Car of the Year 2021” w krajowej edycji konkursu Car of the Year. Tym samym, została ona pierwszym laureatem japońskiej marki w historii tego konkursu w Nie... więcej »

» Nowy Touareg: samochód sterowany smartfonem 2020-11-16
  Touareg VW Remote Park Assist Plus Touareg został wyposażony w system automatycznego wjazdu i wyjazdu z miejsca parkowania. Manewr ten wykonuje zdalnie, kontrolowany przez kierowcę za pośrednictwem smartfona.... więcej »

» Volvo zrzuciło kilka samochodów z 30-metrowego żurawia! [FILM] 2020-11-13
  Volvo zuraw 30 metrow Jest to najbardziej ekstremalny test zderzeniowy, jaki kiedykolwiek przeprowadziło Volvo Cars. A przy okazji jeden z najważniejszych. Ekipy ratunkowe, których zadaniem jest wydobywanie rannych ze zmiażdżonych pojazdów, najczęściej ćwiczą na wrakach pozostałych... więcej »

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173
Wyświetlane: 0 - 20 z 23448 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
Najczęściej oglądane
© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |