FB FB Twitter Twitter
Szukaj:
            1650 zarejestrowanych użytkowników z branży motoryzacyjnej, w tym 1122 przedstawicieli mediów.                                                                                    
Wydarzenia

Statystyki odwiedzin serwisu
W Goodwood debiutuje legenda sportowych osiągów - Ford Mustang Mach 1 [ZDJĘCIA]
  Dodano: 2020-10-16
Wyświetlono: 356 razy
W Goodwood debiutuje legenda sportowych osiągów - Ford Mustang Mach 1 [ZDJĘCIA]
Ford ogłosił dzisiaj, że po raz pierwszy w historii wprowadzi do sprzedaży w Europie limitowaną edycję wyczynowego Mustanga Mach 1
foto © Ford

  • Nadjeżdża Mustang Mach 1 – najlepiej prowadzący się Mustang, jaki kiedykolwiek dotarł do Europy, rozwija moc 460 KM dzięki pakietowi tuningowemu podnoszącemu jego potencjał na torze, zwiększającemu przyjemność z jazdy po drogach.
  • Sześciostopniowa manualna skrzynia biegów TREMEC, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, najbardziej bezpośredni układ kierowniczy, zawieszenie MagneRide® i o 22% większa siła docisku aerodynamicznego.
  • Ford kreuje pierwsze na świecie działanie interaktywne, umożliwiające użytkownikom specjalnej aplikacji przygotowywanie i udostępnianie unikalnych filmów wideo Mach 1 oraz oglądanie samochodu w rozszerzonej rzeczywistości.

 

 

Mustang Mach 1, który debiutuje w Europie podczas Goodwood SpeedWeek w West Sussex w Wielkiej Brytanii, gdzie przedstawiony jest publiczności na całym świecie, to najpewniej prowadzący się Mustang, jakiego kiedykolwiek oferowano na Starym Kontynencie.

 

Do poziomu godnego legendarnej nazwy Mach 1 podniesiono osiągi pojazdu, poprawiając właściwości aerodynamiczne, przygotowując specjalne nastawy silnika V8 o pojemności 5,0 litra i mocy 460 KM oraz zwiększając wydajność układu chłodzenia.

 

 

Mach 1 jest również pierwszym seryjnym Mustangiem, dostępnym w Europie ze sportową, sześciobiegową manualną skrzynią biegów TREMEC, wyposażoną w system płynnej redukcji biegów, dopasowujący obroty oraz udoskonalony układ chłodnicy oleju, przygotowany do pracy przy ekstremalnych obrotach. Klienci mogą również wybrać 10-stopniową automatyczną skrzynię biegów Forda, z dostosowaną chłodnicą oleju i przestrojonym oprogramowaniem, które sprosta wyższym wymaganiom, zarówno na torze, jak i na drogach.

 

Osiągi drogowe i potencjał pojazdu na torze podnosi również unikalna konfiguracja zawieszenia. Specjalnie skalibrowane amortyzatory MagneRide® 1 i spełniające specjalne wymagania sprężyny, stabilizatory i zmienione parametry pracy tulei zapewniają lepszą kontrolę i reakcje samochodu przy dużych obciążeniach podczas pokonywania zakrętów. Przestrojone oprogramowanie sterujące wspomaganiem elektrycznym (EPAS) sprawiło, że Mach 1 dysponuje najbardziej precyzyjnym układem kierowniczym spośród wszystkich Mustangów dostępnych na europejskim rynku. W efekcie powstała najszybsza wersja seryjna Mustanga, jaką kiedykolwiek oferowano klientom z Europy.

 

 

Oprócz oczywistych sportowych kompetencji, Mustang Mach 1 prezentuje wygląd, który nawiązuje do kultowych Mustangów Mach 1 z lat 60. i 70., z podwyższoną maską i bocznymi pasami, elementami stylu nadwozia kojarzonymi z wysokimi osiągami oraz charakterystycznymi dla tego modelu 19-calowymi felgami aluminiowymi. Limitowana edycja jest dostępna w zarezerwowanej dla modelu palecie ośmiu kolorów nadwozia oraz kombinacji pasów i kontrastujących linii, nawiązujących do charakterystycznego stylu Mach 1. Każdy Mustang Mach 1 posiada tabliczkę znamionową z indywidualnym, kolejnym numerem produkcji.

 

– Pierwsza generacja Mach 1 zademonstrowała najwyższe osiągi Mustanga i odniosła sukces w sporcie motorowym – powiedział Matthias Tonn, główny inżynier programu Mustang Mach 1 w Europie.– Nowy Mach 1 potrafi więcej niż którykolwiek z Mustangów, jaki oferowany był wcześniej w Europie. Oferuje również możliwość przygotowania do rywalizacji na torze oraz wyjątkowy styl, godny legendarnego emblematu tej wersji.

 

 

Dla uczczenia premiery Mustanga Macha 1, Ford przygotował pierwsze na świecie działanie interaktywne, dzięki któremu użytkownicy mogą tworzyć własne krótkie filmy w aplikacji online. Aplikacja daje możliwość wyboru koloru i kątów ujęcia z kamery własnego Mustanga Mach 1, w niepowtarzalnym, krótkim wideo, które można udostępniać w mediach społecznościowych. Oferuje również użytkownikom działanie w rzeczywistości rozszerzonej i „przeniesienie” własnego cyfrowego Mach 1 do realnego świata.

 

Kultowy muscle car napędzany V8

 

Mustang Mach 1 jest wyposażony w 460-konną wersję 5-litrowego, aluminiowego silnika benzynowego V8 Forda – zmodyfikowanego dla tego modelu, aby poprawić osiągi zarówno na drodze, jak i na torze.

 

Układ dolotu powietrza Open Air Induction System, kolektor dolotowy, przepustnice o średnicy 87 mm,zwiększające swobodny przepływ powietrza do silnika, wersja dzieli z modelem Mustang Shelby GT350 – dostępnym w salonach Forda w Ameryce Północnej.  Udoskonalone „płuca” współpracują ze specjalnym oprogramowaniem modułu sterującego pracą układu napędowego oraz podwójnym wtryskiem paliwa, łączącym wysokociśnieniowy wtrysk bezpośredni i niskociśnieniowy wtrysk do kolektora, co zwiększa moment obrotowy przy niskich obrotach, pozwalając rozkręcać silnik do 7500 obr./min. Moc maksymalna jest osiągana przy 7500 obr/min, a maksymalny moment obrotowy 529 Nm przy 4600 obr/min.

 

 

Dodatkowa chłodnica oleju silnikowego, również zapożyczona z GT350 Shelby oraz nowa podstawa filtra oleju, dbają o optymalny przepływ oleju i utrzymują wysoką wydajność przy dużych obciążeniach. Dostrojony specjalnie dla Mach 1 aktywny układ wydechowy z zaworami kończą cztery końcówki wydechu o średnicy 4,5 cala, które dodatkowo wzmacniają niepowtarzalny dźwięk silnika V8.

 

Oferowane przekładnie służą również uzyskaniu jak najwyższych osiągów, jak najlepszych właściwości jezdnych i wykorzystaniu tego potencjału na torze. Sześciostopniowa manualna skrzynia biegów TREMEC 3160 wykorzystuje sprzęgło dwutarczowe, aby udoskonalić zmianę biegów przy wysokich obrotach w ekstremalnych warunkach na torze. Zapewnia krótką pracę drążka, przyspieszając zmianę biegów, a w efekcie podnosząc osiągi i przyjemność z jazdy.

 

Mustang Mach 1 z manualną przekładnią jest również standardowo wyposażony w mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, poprawiający przyczepność, zarówno na prostych odcinkach, jak i podczas wychodzenia z zakrętów.

 

 

Sześciobiegowa skrzynia biegów TREMEC zapewnia dopasowanie prędkości obrotowej do płynnej, pozbawionej szarpnięć zmiany przełożeń, co poprawia kulturę pracy w codziennej eksploatacji na publicznych drogach i osiągi na torze. System wykorzystuje elektroniczny układ sterowania pracą silnika do chwilowego, „podbicia” przepustnicy i automatycznego przegazowania, w chwili, gdy kierowca redukuje bieg, co umożliwia dostosowanie obrotów silnika do wybieranego niższego przełożenia. Kierowcy mogą też korzystać z funkcji umożliwiającej zmianę przełożenia na wyższe bez zwalniania pedału przyspieszenia. Tak wysoka wydajność przekładni wymagała zaprojektowania specjalnego układu chłodzenia oleju, który sprosta zwiększonemu zapotrzebowaniu przy wysokich obrotach.

 

 

W zaawansowanej 10-biegowej przekładni automatycznej Forda na potrzeby modelu Mustanga Mach 1 zmieniono konwerter momentu obrotowego i oprogramowanie, podnoszące wykres momentu obrotowego, zmieniające charakterystykę przełożeń i dynamikę. Aby poradzić sobie z dużymi obciążeniami w ekstremalnych próbach na torze, zastosowano drugą chłodnicę oleju chłodzoną powietrzem, co poprawia obniżanie temperatury pracy oleju o 75 procent. Zarówno wersję z przekładnią manualną, jak i automatyczną posiadają dodatkowy układ chłodzenia tylnej osi, przydatny w próbach sportowych.

 

Gotowy do startów

 

Mustang Mach 1 korzysta z wielu rozwiązania podnoszących właściwości aerodynamiczne, wpływających na osiągi, ale także modelujących charakterystyczną sylwetkę, będącą hołdem dla kształtów oryginalnych modeli sprzed lat.

 

Na odróżniającą ten model konfigurację przedniej partii składają się: nowy dwuczęściowy grill, nowa dolna osłona chłodnicy i splitter oraz nowe boczne wloty powietrza – cały zestaw przyczynia się zarówno do poprawy parametrów aerodynamicznych, jak i chłodzenia.

 

 

Mustang Mach 1 wytwarza o 22% większą siłę docisku aerodynamicznego niż Mustang GT. Mają na to wpływ: tylny dyfuzor, znany z Mustanga Shelby GT500, dostępnego w północnoamerykańskich salonach Forda oraz dłuższa osłona podwozia, z żebrami kierującymi strumień powietrza chłodzącego na tarcze hamulcowe. Przedni splitter ukształtowano z myślą o zwiększaniu siły docisku i lepszej przyczepności przy dużych prędkościach, natomiast specjalny jednopłatowy tylny spojler dopasowano do właściwości elementów przedniej aerodynamiki, aby zapewnić idealną równowagę siły nośnej.

 

Mach 1 został wyposażony w zawieszenie o zmiennych nastawach, by sprostać wysokim wymaganiom rywalizacji na torze. System zawieszenia MagneRide® 1 pozwala na kontrolę siły tłumienia, wykorzystując elektroniczną regulację przepływu płynu hydraulicznego w amortyzatorach, dzięki czemu potrafi reagować w czasie rzeczywistym na zmieniające się warunki drogowe. Poddano go na potrzeby modelu tuningowi, podnosząc jego zdolności do jazdy wyczynowej dzięki sztywniejszym przednim sprężynom i stabilizatorom. Nowa kalibracja elektrycznego wspomagania kierownicy, ramy pomocnicze oraz elementy łączników przednich, montowane wcześniej w Mustangach Shelby GT350 i GT500, przyczyniają się do wyostrzenia reakcji układu kierowniczego, nieporównywalnej z właściwościami Mustangów oferowanych wcześniej w Europie.

 

Mustang Mach 1 otrzymuje również wspomaganie układu hamulcowego o wyższych parametrach, dysponujące szybszym czasem reakcji, zapewniające szybkie hamowanie, o równomiernej sile, nawet przy dużych obciążeniach. Na wyjątkowe, pięcioramienne 19-calowe felgi aluminiowe, o pół cala szersze dla obu osi, założono opony wyczynowe Michelin Pilot Sport 4.

 

Odrodzenie legendarnego stylu

 

Charakterystyczna, wywodząca się z wyścigów i inspirowana lotnictwem stylistyka, wzbogacona o charyzmatyczne kombinacje lakierów i emblematów, była nieodłącznym elementem wizerunkowym każdej generacji Mustanga Mach 1.

 

Przyszli klienci, zdecydowani na zakup najnowszego modelu z limitowanej edycji, staną przed wyborem ośmiu kombinacji kolorów nadwozia oraz wyrazistych pasów na masce i bokach nadwozia:
– lakier Fighter Jet Grey z pasami w kolorach Satin Black lub Reflective Orange;

 
– lakiery Iconic Silver, Shadow Black i Oxford White z pasami w kolorach Satin Black lub Red;


– lakiery Velocity Blue, Twister Orange, Race Red i Grabber Yellow z pasami w kolorach Satin Black lub White.

 

Górny i dolny grill Mustanga Mach 1 przyciągają wzrok błyszczącą czernią, a kultowe logo Mach 1 pojawia się na tylnej pokrywie bagażnika i na obu przednich błotnikach.

 

 

Wnętrze wyróżnia się kolorystyką Ebony i aluminiowymi detalami Dark Engine, a skórzane sportowe fotele zdobią przeszycia w kolorze Metal Grey. Każdy Mustang Mach 1 jest sygnowany unikatową tabliczką na desce rozdzielczej z logo Mach 1 i seryjnym numerem egzemplarza. Wnętrze uzupełniają charakterystyczne dla tej wersji listwy progowe i ekran startowy systemu, witający na 12-calowym wyświetlaczu zegarów cyfrowych.

 

Wśród standardowo oferowanych elementów wyposażenia zapewniających komfort znalazły się: podgrzewane i wentylowane przednie fotele, zaawansowany system łączności Ford SYNC 3, 2 najwyższej jakości 12-głośnikowy system audio B&O oraz modem FordPass Connect 3, odpowiedzialny za komunikację ze światem.

 

 

– Mach 1 nie tylko dobrze wygląda, ale dysponuje też podzespołami, które dostarczą dreszczu emocji na torze i radości z jazdy, których wymagają entuzjaści Mustanga – powiedział Tonn.– To najbardziej ekscytujący z dostępnych dotychczas w Europie Mustangów i cieszymy się, że nazwa kultowego Mach 1 trafia po raz pierwszy na Stary Kontynent.

 

 

Wprowadzony na rynek w 1969 roku Mustang Mach 1 podniósł, dzięki wielu udoskonaleniom, osiągi modelu Mustang GT. Dysponował mocniejszymi silnikami V8, wyczynowym zawieszeniem i możliwościami personalizacji stylistycznej. Mach 1 pierwszej generacji ustanowił 295 rekordów prędkości i wytrzymałości na słonym jeziorze w Bonneville, a zespoły wyścigowe startujące w Mach 1 zdobyły mistrzostwo w klasyfikacji producentów amerykańskiego klubu SCCA w 1969 i 1970 roku. Nowe lub aktualizowane wersje były wprowadzane w latach 1971, 1974 i w roku 2003. Od 1969 roku wyprodukowano ponad 300 000 egzemplarzy Mustanga Mach 1.

 

1 MagneRide® jest znakiem handlowym BWI Group.

 

Nie prowadź samochodu, gdy jesteś zdekoncentrowany. W miarę możliwości korzystaj z systemów sterowania głosem; bez nich nie korzystaj z urządzeń mobilnych podczas jazdy. Niektóre systemy mogą nie być dostępne, kiedy pojazd znajduje się w ruchu. Nie wszystkie systemy są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.

 

3 Systemy mogą wymagać aktywacji.Źródło: Mototarget.pl, Ford

 Pisaliśmy również
» Jak obniżyć koszty eksploatacji nawet o 30 procent?
» Nagrody Fleet Awards Polska rozdane. Ford najbardziej utytułowanym producentem w Polsce

Zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania w celach prasowych:

Ford Mustang Mach 1:
w lewo
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
Ford Mustang Mach 1
© Ford
w prawo
 Inne artykuły
» Verstappen na podium w GP Portugalii 2020-10-27
  Max Verstappen 2020 pazdziernik Max Verstappen wywalczył swoje ósme podium w tym sezonie, kończąc niedzielny wyścig o Grand Prix Portugalii Formuły 1 na torze Portimao na trzeciej pozycji.... więcej »

» Małe Q, wielki sukces: Audi Q2 w nowej formie [ZDJĘCIA] 2020-10-27
  Audi Q2 2020 Progresywna stylistyka, kompaktowe wymiary i duża radość z jazdy: Audi Q2 jest pojazdem pełnym charakteru, co dało się zauważyć już cztery lata temu, w momencie wejścia tego modelu na rynek. Teraz Audi go odmłodziło, a wygląd zewnętrzny samochodu, dzięki wyraz... więcej »

» Lucas di Grassi i Rene Rast kierowcami Audi w Mistrzostwach Świata FIA Formuła E 2020-10-27
  Lucas di Grassi i Rene Rast Audi Sport ABT Schaeffler rozpocznie nowy sezon mistrzostw Formuła E z dwoma uznanymi kierowcami – Lucasem di Grassi i z René Rastem. Od nowego sezonu, Formuła E zyskała miano oficjalnych Mistrzostwa Świata FIA. ... więcej »

» Mitsubishi zaprasza na bezpłatną kontrolę pojazdu przed zimą 2020-10-27
  Eclipse Cross MT Deszczowa jesień i śnieżna zima zbliżają się nieuchronnie a wraz z nimi śliskie drogi i trudne warunki pogodowe. Dbając o bezpieczeństwo podróżujących firma Mitsubishi Motors do 18 grudnia proponuje właścicielom nowych i używanych pojazdów tej marki bezpłatną ... więcej »

» Masia zdobywa dla Hondy rekordowe zwycięstwo w GP 2020-10-26
  Honda GP, Honda 800 zwyciestwo w GP Jaume Masia odniósł ekscytujące zwycięstwo na NSF250RW w GP Teruel, w Mistrzostwach Świata MotoGP 2020. Było to 800. zwycięstwo zawodnika Hondy w historii Grand Prix.... więcej »

» Dyskusja o najkorzystniejszych warunkach użytkowania auta elektrycznego w nowym odcinku podcastu Elektrycznie Tematyczni 2020-10-26
  id.3 JESIEN 2020 W piętnastym odcinku podcastu „Elektrycznie Tematyczni” prowadzący rozmawiają na temat nowoczesnych form finansowania zakupu i użytkowania samochodu elektrycznego. Gościem specjalnym tego odcinka jest Artur Łyczko – kierownik działu sprzedaży... więcej »

» CUPRA Formentor w wersji benzynowej i hybrydowej PHEV [Formentor CENNIK 2020] 2020-10-26
  CUPRA Formentor Wayne Griffiths Pierwszy w pełni autorski model marki CUPRA już niebawem trafi do salonów. W Polsce Formentor będzie dostępny w wersji napędu benzynowej (TSI) o mocy do 310 KM oraz hybrydzie typu plug-in (PHEV... więcej »

» Volkswagen Touareg R jest już dostępny w Polsce [CENNIK] 2020-10-23
  Touareg R Klienci mogą już zamawiać nowy, flagowy model marki z Wolfsburga – Touarega w wersji R. Najmocniejszego Volkswagena wyceniono w Polsce na 395.990 zł. Pojazd ten dostępny jest jako hybryda typu plug-in, a jego zespół napędowy dysponuje łączną mocą 340 kW ... więcej »

» Volkswagen ID.3 zdobywa pięć gwiazdek w teście zderzeniowym Euro NCAP [FILM] 2020-10-23
  ID.3 Euro NCAP Volkswagen ID.3 otrzymał w teście zderzeniowym organizacji Euro NCAP (European New Car Assessment) maksymalną ocenę pięciu gwiazdek. Pierwszemu seryjnemu modelowi Volkswagena skonstruowanemu na płycie podłogowej MEB przeznaczonej do aut elektrycznych, specjali... więcej »

» Nowy MSX125 Grom. Jak wygląda teraz popularny na całym świecie funky-bike Hondy? 2020-10-23
  MSX125 GROM Honda MSX125 powraca w wersji na rok 2021 roku z nową nazwą - MSX125 Grom, radykalnie nowym wyglądem i nowym silnikiem, który stanowi podstawę jej łatwego w obsłudze, przyjemnego i funkcjonalnego charakteru.... więcej »

» Polska premiera sprzedażowa CUPRY Leona już niebawem: sportowa hybryda dostępna od 922 zł miesięcznie [CUPRA Leon CENNIK] 2020-10-23
  CUPRA Leon 2020 Nowy model CUPRY w listopadzie trafi do salonów w Polsce. W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawi się dynamiczna, 245-konna wersja z napędem hybrydowym typu plug-in. Klienci będą mogli wybrać spośród dwóch typów nadwozia – ceny klasycznego hatchbacka C... więcej »

» Mitsubishi Outlander PHEV i L200 zwycięzcami plebiscytu Fleet Awards 2020 2020-10-23
  Outlander PHEV w terenie Mitsubishi Outlander PHEV – najpopularniejszy na świecie SUV PHEV z elektrycznym napędem na 4 koła oraz wielofunkcyjny pickup Mitsubishi L200 zwyciężyły w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska.... więcej »

» Jorge Diez nowym Dyrektorem ds. Designu SEAT-a 2020-10-21
  Jorge Diez Od 1 grudnia Jorge Díez obejmie stanowisko Dyrektora ds. Designu SEAT-a. W ciągu niemal 20 lat kariery projektant pracował dla takich marek, jak Audi, SEAT, Volkswagen czy Nissan. Spod jego ręki wyszły tak kultowe modele, jak druga generacji Audi TT, pierwsze ... więcej »

» Honda Jazz - przestronna, funkcjonalna i komfortowa [ZDJĘCIA] 2020-10-21
  Honda Jazz 2020 Honda Jazz weszła na polski rynek latem tego roku. Jest to czwarta generacja modelu, w ramach której pojawiła się bardziej przypominająca SUVa opcja Jazz Crosstar. Inżynierowie i projektanci obu wariantów nowego Jazza mieli za zadanie zachować najlepsze cechy ... więcej »

» Jak obniżyć koszty eksploatacji nawet o 30 procent? 2020-10-21
  Focus 2019 Mototarget, Focus Mototarget Przy zakupie samochodu firmowego należy wziąć pod uwagę nie tylko jego cenę, wyposażenie czy spalanie, ale również całkowity koszt użytkowania. Jest to niezwykle ważny parametr, który mówi o sumie wszystkich kosztów związanych z eksploatacją auta.... więcej »

» Filtr antyalergiczny Grupy Volkswagen z węglem aktywnym wyróżniony w konkursie Produkt Roku 2020 2020-10-21
  Volskwagen filtr antyalergiczny Filtr antyalergiczny stosowany w nowych samochodach Grupy Volkswagen został wyróżniony w kategorii „Części i akcesoria motoryzacyjne” w konkursie „Produkt roku 2020” organizowanym przez czasopismo „autoEXPERT”. Grupa Volkswa... więcej »

» Czy Polacy czekają na elektryczne SUV-y? [WYNIKI BADAŃ] 2020-10-21
  ID.4 w ruchu 2020 Z danych Jato Dynamics wynika, że w pierwszej połowie 2019 roku udział SUV-ów w sprzedaży nowych samochodów na świecie wyniósł 34,3% . Na drugim miejscu pod względem popularności, z wynikiem 14,7% – znalazły się samochody kompaktowe. Fakt, że pod hasłem ... więcej »

» 32-procentowy wzrost sprzedaży Mitsubishi 2020-10-20
  Outlander PHEV, Mitsubishi wzrost sprzedazy 2020 Polscy klienci salonów Mitsubishi Motors zarejestrowali w minionym miesiącu aż o 32% więcej samochodów spod znaku Trzech Diamentów, niż we wrześniu 2019 roku. Japońska marka, będąca światowym pionierem elektromobilności, zanotowała też od początku roku wzrost ... więcej »

» Nagrody Fleet Awards Polska rozdane. Ford najbardziej utytułowanym producentem w Polsce 2020-10-19
  Focus 2019 Mototarget, Focus Mototarget Ford został najbardziej utytułowanym laureatem w ogólnopolskim Plebiscycie Fleet Awards Polska 2020. Marka otrzymała w sumie pięć nagród, między innymi za zwycięstwo w kategorii “Najlepszy kompaktowy samochód flotowy”. Plebiscyt Fleet Awards Polska... więcej »

» Rene Rast wygrywa wszystkie cztery wyścigi DTM w Zolder 2020-10-19
  Rene Rast pazdziernik 2020 Po swym trzecim z rzędu zwycięstwie w sobotę i czwartym w niedzielę, obrońca tytułu mistrzowskiego René Rast reprezentujący Audi Sport Team Rosberg, na finał sezonu DTM na torze Hockenheim 7 i 8 listopada, pojedzie jako lider klasyfikacji kierowców.... więcej »

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170
Wyświetlane: 0 - 20 z 23395 rekordów
Warto przeczytać
 

foto © Hyundai


A imię jego… Kona
© 2006 by MotoTarget

created & hosted by
Smart Net Solutions

Kontakt | Regulamin | Cennik / Reklama | Nota prawna | English version | Deutsch version | Francaise version |